Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uległy....Sługa...dla..Pani

Szukam....Pani...Dominy...z Pomorza i okolic.

Polecane posty

Gość Uległy....Sługa...dla..Pani

Witam mam 28 lat 180cm 70kg ciemne wloski nieb oczka(nie strasze ludzi) i szukam Pani dominy ktorej bym mogl sluzyc w kazdy sposob tzn w lozku,przed lozkiem,w wc domu itd itd moge calowac stopy mej Lady c*pke dupke sex pic jej mocz lizac dupke po tym jak sie Pani zalatwi,milo by bylo gdyby Pani rozkazywala takze wulgarnie i zdecydowanie i traktowala mnie jak swojego kundla....Preferowany wiek Pani to 30-60 lat ale jak znajdzie sie jakas mlodsza i wiedzaca czego chce domina lub chcaca sprobowc jak to jest miec wladze to czemu nie.... moge dojechac lub zaproisc do mnie,nie sponsoruje ani nie oczekuje,nie musisz byc Miss!liczy sie dobra zabawa, podaje moj email i czekam na chetna Pania firefox25@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennette McCurdy
witam, tu znowu ja 15-latka :) ja mogę się z Tobą zabawić przez neta, tak o teraz mam fantazję erotyczną ponad przeciętność kiedy opowiadam kistorie, podniecam tak, że każdemu po 3 sekundach staje ;D zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uległy....Sługa...dla..Pani
no sorki ale ja nie mam ochoty na internetowe pisanie(jedynie przed spotkaniem to tak)wiec bardzo prosze aby nie pisaly do mnie osoby nie na temat tylko Panie dominujace lub chcace sprobowac,podalem email lub tutaj na forum prosze o podanie kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×