Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k71116

odpuścic>?

Polecane posty

Wiec tak gram juz dlugo w tenisa ziemnego ,uwazam ze jestem dobra poprzez swoje osiagnięcia , a mam dopierdo 16 lat gram od 7 lat , w wieku 14 lat pokonalam 18 latnia dlugo grajaca dziewczyne . || miejsce w ogólnopolskich zawodach tenisowych ... jednak jest pytanie czy to kontynuowac , duzo osób mowiło mi że gram zaje%^ście ale wadpią ze zajde daleko poniewaz w polsce to malo realne. Nie dlugo mam turniej w Niemczech , rzadko jezdze na zagraniczne zawody , jednak tylko tam mozna sie wspiąć , nie wiem co robic. osiąnełam w tym sporcie to co chcialam . Naprawde w polsce cieżko wzbić się az tak wysoko jak np. Radwańska ? tylko poprzez turnieje zagraniczne moge byc "kims" wiecej niż tylko przeciątnym człowiekiem . nie chodzi mi o sławe chodzi o to ze chce wykonywac to zawodowo. Chciała bym odpowiedzi od osób ktore maja choć troche pojęcia jak zabłysnąć umiejętnościami sportowymi. Dziękuje za przeczytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak tylko poprzez turnieje ? nikogo nie mam z rodziny slawnych ... ze tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jedź do niemiec, próbuj, może ktoś cię zauważy. Ja nie mam w tej sprawie doświadczenia, ale zawsze marzyłam by trenować gimastykę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moj 3 wyjazd , rodzicow nie stac zbytnio na wyjazdy . za jeden treening place 200 zl za korty + trener ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trenujesz w zadnym klubie
tylko prywatnie? Kluby na pewno sa. Zapisz sie po prostu do jakiegos. Jak wejdziesz do kadry bedziesz przynajmniej treningi miala darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilam do klubu , ale chcialam zeby poświęcili mi czas co robie zle ... a nie tak ze cala reszta wazna a ja tylko odbijam 3 lata chodzilam i sie wkurzalam bardzo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zeby mi ktos wreszcie zwrocil uwage ze zle cos robie , przez 3 lata zle rakiete trzymalam a moj "trenerek" nic nie powiedzial . Najlepiej brac kase i pierdolic wszystko... ;/ teraz na prywatnych w ciagu 4 lat naprawilam swoje bledy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Wydaje mi się,ze jeśli poświęca się czemuś tak dużo czasu i energii to po prostu jest tak trochę głupio odpuścić. Na twoim miejscu starałabym się dalej. Podobno jak się czegoś bardzo chce to się to dostaje, może tak będzie w twoim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×