Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_joana

oczarować, uwieść, porzucić...

Polecane posty

Facet dał mi kosza pół roku temu. Teraz chce się koniecznie umówić... Dzis rozmawiałam z nim na gg. Stwierdził że jestem kłamca, choć nie wiem po czym. Nie miałam powódów żeby go okłamywać, choć udawałam że się znam na samochodach, a się nie znałam :( ostatecznie przyznałam się do winy i powidzaiałam że jako kobieta nie muszę znać się na maszynach, samochodach itd. Jutro mamy się spotkać. CHciałabym aby żałował, aby mnie pragnał, aby nie chciał ode mnie odchodzić. Jestem ładna, studiuję ciekawy kierunek ( żywienie człowieka, nauki konsumpcyjne, za rok biorę chemię żywności, mam nadzieje) Wiem że mu się podobam, wiem że miał plany wobec mnie, jednak ja wszystko chyba zepsułam :( mimo wszsytko jestem infantylna, a on jest cztery lata starszy :( Jak powinnam się zachowywać? Jak pokonać go własną bronią? On jest bardzo pewny siebie, zaborczy, aroganki, apodyktyczny. Nie chce go na stałe. W zasadzie chce tylko, żeby poczuł się tak jak ja pół roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobambii
manipuluje Toba takie mam wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi że dałam się zmanipulować :( muszę odwrócić sytuacje i go odrzucić jakoś, pokazać mu kto tu rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobambii
pytanie czy bedziesz na tyle silna w realu? jestes pewna, ze nie ulegniesz jego urokowi? moze masz nadzieje, ze jednak cos do ciebie czuje i bedzie chcial wrocic? nie zgodzilabys sie wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgodzę się, wiem że byłabym na tyle silna aby go odeprzeć. Probem w tym że nie mam doświadczenia z facetami. To drugi facet z którym się spotykam ;/ a mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobambii
no skoro wiesz z sobie poradzisz... w takim razie spotkaj sie z nim, kulturalnie porozmawiaj i na koncu powiedz, ze chyba nizebyt wiele juz was laczy i ze to waszer ostatnie spotkanie zemsta smakuje najlepeij na zimno ;) moze on cie chce zaciagnac do lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, chce. Wiem o tym z pewnego źródła. Z resztą, często robi dziwne aluzje. Na taką odpowiedź on też równie dobrze odpowie, "skoro tak uważasz, to żegnaj" i znając go raczej się już nie odezwie. A ja chce żeby mu w pięty poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobambii
nawet jezeli sie nie odezwie, to twoja odmowa i olewczy stosunek sprawi, ze jego meskie ego na pewno na tym troche ucierpi :D na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobambii
to chyba toksyczny typ mam nadzieje, ze mu pojedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób to co w temacie
ale z jego kolegom a najlepiej kolegami a jego unikaj ignoruj czy miał jakieś plany czy nie to nie ma czego załowac bo jest tyle fajnych lasek ze facet i tak by cie zdradził wierność nie jest w modzie posłuchaj sobie fajna :) http://www.youtube.com/watch?v=uTC0qeYKhxY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIRKAsaaa
olałabym i powiedziała zegnaj:( dla pewnych typków nie warto wysilać się nawet na zemstę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest toksyczny? nie wiem. WIem że dość przez niego wypłakałam, Bardzo bym chciała zakońćzyć to z klasą, tak abym później nie żałowała. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłopot w tym że nie umiem czarować. Jestem szczerą kobietą, otwartą i przyjacielską. On to wykorzystuje. Ośmiesza mnie. Stawia na swoim. Chce jutro mu pokazać że się przeliczyl... ale nie wiem jak :( nawet nie potrafię sobie ułożyć przykłądowej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluuuum
po prostu go olej , nie idż na spotkanie nie odbieraj telefonów , nie rozmawiaj , kompletnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluuuum
a właściwie po jak ącholerę to robisz ? z tego nie będziesz miałą ,żadnej saysfakcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak. to. jest
myślę, że samo spotkanie się z nim, pokaże, że Ci na nim zależy, skoro się wysiliłaś, a on zapewne wie, że ma Cię w garści. Chyba najlepiej byłoby olać wszelkie jego starania... żeby widział, że nawet na odpisanie na wiadomość nie chce Ci się wysilić. Może warto aby myślał, że ktoś inny jest dla Ciebie ważniejszy, że jesteś zakochana :) i nie myślisz o tym typie wcale... hmm? Znałam takich toksycznych typów i ciężko ich czymś zagiąć, jeśli nie jesteś taka jak oni czy nawet 'gorsza'.... szkoda nerwów, życie samo ich kiedyś pokory nauczy, po co Ty masz wymierzać sprawiedliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×