Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdrowie i uroda.

Co na ciepło i na szybko na sylwestra ???

Polecane posty

Gość zdrowie i uroda.

w sylwestra pracuje, więc nie bede miala czasu ani ochoty na stanie przy garach. pierwszą częśc imprezy robimy u mnie. co zrobić na ciepło żeby było dobre i szybkie? doradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajalleas
juz takie tematy sa,idiotko:o czytac sie naucz,a potem bierz sie za gotowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowie i uroda.
a ty badź kulturalniejsza/y, nie chcesz nie czytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRaperrek
zrób babkę ziemniaczaną z mięsem z kurczaka/boczkiem wedzonym. lazanię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to zależy co chcesz zrobić
i co kto lubi tzn czy ma to być jedna potrawa typu jakaś zapiekanka itp czy coś innego i dla ilu osób, ja też pracuję w sylwestra ale do południa i przychodzi do nas znajoma para także będą 4 os , robię jakieś mięsa/wystarczy wcześniej na noc przyprawić / a póżniej do piekarnika i już do tego jakieś surówki czy sałatki czy inne szybkie przystawki ale to jak mówiłam zależy co kto lubi , nasi mężczyżni są raczej mięsożerni i tak bardziej typu golonka bigosik więc tak będzie zresztą druga strona też coś przynosi, inni lubią lekkie sałatki i owoce morza, trudno doradzić napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowie i uroda.
nas też bedzie 4. kazdy ma cos przyniesc, wiem, ze zrobie salatke z kuczakiem i faszerowane jajka. nie wiem tylko co zrobic na cieplo, do tego jeszcze piekarnik mi sie schrzanił więc odpada. jestesmy mlodzi, ja tez nie jestem jakąś super kucharką, można powiedzieć początkową. chcialabym cos naprawde prostego szybkiego i w miare taniego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez piekarnika
będzie ciężko , powinno się podać to co mniej więcej wszyscy lubią wg sprawdzonych przepisów żeby jakaś nowość czasem okazała się niejadalna ale właściwie mięsko to raczej podstawa a żeby było szybko to robi się je w piekarniku a co oznacza że pierwszą cześć robicie u siebie ? póżniej się przenosicie do kogoś innego czy jak? jeśli tak to może to mięsko u tej drugiej osoby zrobicie po prostu wyjaśnisz co i jak że u ciebie się nie da i jakoś podzielicie się tymi daniami co u ciebie a co tam a może to co w piekarniku to zrobi i przyniesie ta druga para?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowie i uroda.
druga część imprezy odbywa się w klubie ;) więc tego jedzenia nie musi być też aż tyle bo po 24.00 planujemy wyjść. wlasnie wiem, piekarnik w takim sytuacjach jest zbawieniem, bo wlasciwie wszystko zrobi za nas. a moi znajomi są raczej wszystkożerni tak jak zresztą ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
schaboszczak ,frytki ,surówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowie i uroda.
nie no za schaboszczaka to ja podziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób jakiś gulasz,zostanie ci na drugi dzień i też będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BYM ZROBIŁA BIGOS
lub bogracz. Zrobisz dzisiaj a jutro odgrzejesz. Taki bigos jak postoi jest najpyszniejszy i na pewno goście bigosu nie odmówią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowie i uroda.
bigos wcale nie jest szybki i łatwy :D poza tym mam dość go po świętach ;) ja prosiłam o naprawde szybkie i dość łatwe potrawy. wymyśliłam, że zrobie pieczarkosy :) dzieki za dobre chęci, możecie pisać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×