Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubaska niestety

Jestem gruba ale mam ładną twarz

Polecane posty

Gość Grubaska niestety

Powtórzę ;-) Jestem gruba (to wiem na 100% ):-P ale podobno mam ładną twarz,czyli szczupła,normalną ,rasową :-D (tak mówia inni ),jest sens wysłać gdzies swoją gembę żeby np.reklamować ......kosmetyki??????? prosze o powazne odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska niestety
Amanda-ciągle sie odchudzam :-P A o co chodzi z tym językiem ?????napisąłm cos nie tak ???? aaa to pewnie dlatego ze jestem z brudnego sląska heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wyslij do kosmetyków licza se sliczne usta oczy twarz cera włosy a nie figura.:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja widziałąm twoje zdjecia i miales makijaz i dlugie wlosy :D to nie byly twoje zdjecia tak? :) i nei zwracaj uwagi na podszywaczke prostaczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska niestety
Ej no, ja tu powaznie pytam a jakas Amanda bądz Anamda sie rządzi!!!!! Zenobia- dzieki za zrozumienie tematu i sensowną odpowiedz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska niestety
małamiss- ale zupełnie nie wiem gdzie te twarz wysłac!!! Jest jakas agencja twarzy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie na kafe mnie załamują
Tak, jest sens. Ładna twarz to bogactwo kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska niestety
Oj nie zawsze :-O, co z tego ze mam ładną twarz (chociaz ja tego nie widze ) ,jak ciała sporo dookoła:-(, i z powodu tego życie spieprzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska niestety
Wolałabym być brzydka a chuda ,nie rzucałabym sie w oczy ...:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amando czy to prawda
że masz zespół downa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska niestety
koloratka- a dla kogo te informacje mają byc ??? :-P Lat mam sporo bo jestem po 30-stce :-D ale chyba takie stare dupy tez mogą reklamowac ,dajmy na to,krem 40+ ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie do końca prawda. mam tylko zanik lewej półkuli mózgowia ale to w niczym mi nie przeszkadza. mogę swobodnie śmigać na solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, tak tylko pytam- z czystej ciekawości :P jest coś takiego jak 'bank twarzy' ;-) kiedyś w Heliosie robili zdjęcia, ale możesz też np w necie poszukać tego :) (w 'Na wspólnej' też o tym mówili :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopak24
A czemu nie? Zawsze mozesz reklamowac kosmetyki do twarzy. Pamietasz taka reklame bielizny, ktora lubi wszystkie rodzaje sylwetek damskich? Modelki byly szczuple i tez takie przy kosci wiec nie wszystko stracone. Zapraszam: http://www.youtube.com/watch?v=mxwa0KvEsJ8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hauptman
no to sorry winnettou, pozostaje juz tylko bycie zona prezydenta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska niestety
Chłopak- tak zupełnie zdesperowana nie jestem zeby uznac sie za straconą ;-)jesli nic z tego nie wyjdzie. Tak jakos z nudów zapragnełam zostać fotomodelką ,samej twarzy oczywiście :-D bo reszty nie pokaze nawet za grube miliony!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×