Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisisliterii

Gry i zabawy erotyczne

Polecane posty

One zawsze wprowadzają pewien odpowiedni nastrój i prowokują. Ale nie chodzi o takie klasyczne jak rozbierany poker czy zwykła butelka. Jeśli zbiorą się dorośli ludzie i się jakoś umówią mogą fajnie się bawić. A jeśli na dodatek nie są zasklepieni w swych poglądach i bywają otwarci na erotyzm to robi się naprawdę bardzo ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny z kafeterii
bawimy się lalkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to, na karteczkach piszesz różne pozycje (i nie tylko, mogą być np. masaże stóp, pieszczenie pleców, minetka, robienie loda...) i prosisz partnera by coś wylosował. Może to i żadna gra ale zawsze jakieś urozmaicenie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vancouuer
albo pozycja na jeźdźca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianowak
polecam wam stronkę www.erotyzmoczamikobiet.pl mają tam ciekawe artykuły o kobiecych fantazjach, róznych zabawach dla dwojga- np zabawa z kostką lodu, z szampanem czy sreberkiem. poza tym są tam filmy i fotografie artystyczne, pełne zmysłowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scypion
Polecam szczególnie jedną, która wymaga jednak większego grona. Można się zabawić np. na zabawie andrzejkowej lub sylwestrowej. Uczestnicy tworzą krąg, w którego środku zostaje jeden. Ten w środku ma do dyspozycji zawiązaną w pończosze cegłę. Na sygnał zaczyna się kręcić wokół własnej osi, trzymając cegłę w pończosze na zewnątrz - tak jak w rzucie młotem. Kręci dotąd, dopóki pończocha utrzymuje cegłę. W pewnym momencie jedna pończocha pęka i cegła wylatuje z ogromną siłą na zewnątrz. Ten z uczestników, który zostaje trafiony, odpada z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czego Wam mam życzyć... Miłości... seksu (z kobietą lub nie)... zadowolenia... wspaniałych orgazmów czy pięknych doznań... Wszystkiego i jeszcze paru innych rzeczy, tych najmniej spodziewanych, które są zawsze najfajniejsze i stymulują do granic... I niech cały 2011 będzie ich pełen ;) Myślę, że fajne zabawy są do zrobienia tylko jak się zaangażuje więcej osób i pozbawi zahamowania. mam kilka pomysłów ciekawych jak sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę, że fajną zabawą byłoby coś takiego: Umawiamy się na spotkanie w jakiejś grupie. Mieszanej z przewagą raczej kobiet ;) Przygotowujemy drinki - jakieś czerwone wino. Ale potrzebujemy jeszcze czegoś... Nasi panowie zaczynają prezentację swych przyrodzeń. Mogą chodzić nago. Jeśli nie będą pobudzeni podrażnimy ich trochę i może nawet same trochę się pobudzimy. I wtedy wybierzemy jednego lub dwóch albo wszystkich i z naszą pomocą każemy im spuścić się do jednego naczynia. To będzie nasz eliksir tego wieczoru. Do każdego drinka będziemy dodawały kroplę nasienia. Dla smaku ;). Ponieważ jeśli wszyscy dali nam swoje nasienie musimy poczekać aż się zregenerują. Możemy im pomoc w odpoczynku albo wtedy same się w odpowiedni nastrój wprowadzić... cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massa 1256
Bardzo ciekawe co będzie dalej... Czyżby mieli spełniać swoje życzenia na oczach wszystkich? To chyba byłoby nudne patrzeć jak inni się bawią samemu będąc podnieconym i nie mogąc działać ;) Chyba, że jest inny pomysł na wspólną zabawę. Taki drink to coś ekstra, ale wydaje mi się, że wyobraźnia Cię poniosła i to jest nie do wykonania - sperma szybko przestaje być... płynna hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel25
Moje fantazje zawsze mają charakter bardziej dosłowny. Wyobrażam sobie pewną sytuację i potem podniecam się strasznie i zawsze kończy się to wibratorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię także w pewnych prawdziwych sytuacjach jakie wlaśnie się zdarzają w danej chwili wprowadzać element erotyzmu. W pracy i w domu też. Nie żebym latała bez majtek po firmie oczywiście, ale... takie flirciki wiele dają. Może tylko niektóre osoby postrzegają to dość nieprzychylnie. Trudno, wszystkich się nie zaspokoi. Ja wiem swoje, jestem inteligentna, ładna, zadbana, więc dlaczego mam tego nie wykorzystywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parkazwawy
My na wieksze grono sie nie odwazylismy albo poprostu ciężko znaleźć kogos ciekawego ale czasem cos fajnego robimy na nad bałtykiem byliśmy na plaży dla nudystów oczywiście nadzy ale jak to w polsce prawie pusto.... Wiec taktyczna zagrywka ja naga siedze na reczniku a moj facet kilka metrów dalej leży niby sie nie znamy Czekałam na kogoś rozsądnego i nadchodził chłopak w podobnym wieku 25l okolo wiec wstałam podeszłam do niego ja naga on ubrany i pytam Nasmarujesz mnie olejkiem troche go zatkało ale zgodził sie zapytał czy wszystko? Tak powiedziałam polożylam sie na brzuszku on zaczoł smarować moj facet patrzył na to przekrecilam sie on smarował dokładnie i wolno a slipy miał pełne aż do granic możliwości na piersiach zatrzymał sie dłużej.Skończył po jakimś czasie.Odeszłam jak sie spotkałam ze swoim chłopakiem mielismy isc do domu ale w lesie nie wytrzymalismy TO BYŁ DZIKI I OSTRY SEX NAJLEPSZY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoko
"scypion Polecam szczególnie jedną, która wymaga jednak większego grona. Można się zabawić np. na zabawie andrzejkowej lub sylwestrowej. Uczestnicy tworzą krąg, w którego środku zostaje jeden. Ten w środku ma do dyspozycji zawiązaną w pończosze cegłę. Na sygnał zaczyna się kręcić wokół własnej osi, trzymając cegłę w pończosze na zewnątrz - tak jak w rzucie młotem. Kręci dotąd, dopóki pończocha utrzymuje cegłę. W pewnym momencie jedna pończocha pęka i cegła wylatuje z ogromną siłą na zewnątrz. Ten z uczestników, który zostaje trafiony, odpada z gry." bardzo erotyczne, fakt :D adrenalina podnieca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawarra
Ja ostatnio odkryłam w Secret place wibrator dla dwojga, całkiem interesujące gadżet, który można używać podczas zbliżenia, a przyjemność z używania ma również partner. Poza tym myślę, że ten kremu do ciała musujący z Kama sutry, może też przy odrobinie kreatywności zdziałać cuda w sypialnianym życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maatyldaa765
Polecam fajne gry erotyczne, które rozkręcają atmosferę http://filemona.pl/gry-erotyczne, u mnie fajnie się sprawdziły w rozkręcaniu atmosfery, seks stał się o wiele ciekawszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia87a
Jeżeli chcesz gry dla dwojga to dobra będzie erotyczna gra online: pomyslnasex.pl, sporo zadań, można dodawać też swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mozna znaleźć grupy do takich gier? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×