Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakłopotany28L

Żona nie chce dawać

Polecane posty

Gość chinota
z facetem który chce żebym "dawała dupy" też nie chciałabym się zadawać... myślę ż epo prostu nie umiesz o nią zadbać i dlatego nie chce z tobą sypiać, poczytaj wątki kobiet dlaczego nie sypiają z mężem - bo nie umie sprawić aby się dobrze czuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
weź może stwórz romantyczny nastrój, zaskocz ją, uwiedź, jakaś kolacja przy świecach czy coś, może ma ona jakieś dolegliwości zdrowotne, o których nie wiesz, jakieś sprawy kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guk
ja jestem chętny, dużego masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atojajajaja
zaklopotany zaczernij sobie nick!! od podszywow nie uciekniesz na tym forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
czy jesteś czuły dla swojej żony? czy praktykujesz grę wstępną, czy nałazisz na nią od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotany28L
to jest podstawowy obowiązek małżeński każdej żony - dawać du.py mężowi zawsze gdy on ma na to ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atojajajaja
tylko podszyw moze napisac ze nie zaczerni, siedze nieraz na tym forum to smiac mi sie chce z ludzkiej inteligencji ze, ze tak powiem "smieja sie z czyjegos nieszczescia"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotany_28l
może sąsiadka zrobi mi loda - ma 53 lata i jest niezła du.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie traktuję żony jak worka na spermę, jak ktoś tu napisał. Zawsze jest gra wstępna, czułości pieszczoty itp. Ale częstotliwość naszych zbliżeń mnie przeraża. Sex jest raz na 3-4 miesiące. I nie mówię to u jakichś udziwnieniach typu anal, tylko o normalnym sexie klasycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się kolego, ten temat jest stary jak świat i dlatego powstały burdele, dlatego mają rację bytu wszelkiego rodzaju cichodajki itd. Kobieta po spełnieniu nie wykazuje dalszego zainetersowania seksem. Mężczyzna czytaj samiec jest siewcą który sieje chcąc zapewnić przetrwanie gatunku i czy nam się to podoba czy nie latamy z ogonami i choćby kobiecie dupę miodem smarować ona będzie miała swoje fochy.Pozostaje być wiernym i samemu się zadawalać albo zdradzać. Jedno i drugie nie załatwia sprawy! Mam bardzo długi staż małżeński - 17 i 20 lat - mogę powiedzieć tylko jedno problem nie do rozwiązania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferezake
czytalem do polowy strony. zona nie daje jak powinna. mowie zeby zrobila przed waleniem loda. nawet zeby tylko dotykala reka. nie ona tego nie robi. polozy sie najwyzej na wznak i juz. nie chce mi sie duzo pisac (nawet alta nie uzywam) kto tak ma ten wie. nie musze sie tlumaczc. przed slubem bylo wszystko, teraz nic. to za duzo jak na mojego wacka. moze trzeba udac sie do ssakow lesnych (tanie robienie loda 50zl) ssaka nie walilbym, bo kiedys zonie sie zachce i zalapie grzybka. ale z czasem sie zastanawiam.... zobacze jeszcze przez 7dni, jak bedzie tak samo, to zrobie sobie dobrze ustami sikies zdziry ;) pozdro dla ograniczonych ogierow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matacz,.,.,.,,.
i po co te nerwy ? po co mówienie , ze jak facet chce to zona workiem na sperme , zonie ma sie chciec , nawet Biblia o tym pisze , ze to obowiazek jej . wiec mozna dywagowac , ale i tak sie to skonczy na niekorzyść zony . Bo tak jak jemu sie chce , tak ona ma dawać ! i nie ma tutaj zadnej przedmiotowosci a zwykłe zycie , dlatego jest pwiedzenie ze facet zawsze chce , ale nie zawsze moze , a kobieta nie zawsze chce , ale zawsze moze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matacz,.,.,.,,.
nie mozna niechcenia piescic i hołubić , kazdemu z nas sie nie che rano wstawac , i chodzic do roboty a jednak kazdy z nas musi to robic , tutaj jest dokładnie tak samo , i tak jak tutaj niestosowanie sie do tego co tzreba skutkuje wywaleniem z pracy i biedą , tak tam zaskutkowac moze innymi odpowiednio kłopotami i nie ma , ze maż ma zrozumiec , owszem , ale w pwenym tylko zakresie ! choroba , zły dzien , ile moze trwac jedno i drugie ? jak za długo trzeba sie leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhu
aeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolec z trójmiasta
Może ma kochasia? U mnie też tak było na początku lwica w łóżku a potem wykręcała się okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie pomoże, jest oziębła , nie odczuwa przyjemności w postaci orgazmu, a penetracja w tych okolicach sprawia jej ból. Potwierdźcie & dezawuujcie to u seksuologa i psycgologa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka stromka
Wiesz samo jak napisales- zona nie chce dawac to juz samo daje do myslenia jakim facetem jestes i osobiscie wcale sie nie dziwie jesli cie olewa grubym sikiem. Nie wyobrazam sobie jesli moj facet by tak sie o mnie wyrazil bo mozna to powiedziec inaczej no ale...odpowiedz juz masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopu trzeba dawać, żeby potem się nie dziwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary ona porostu znie się na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalex
Mam to samo zona mi daje raz na 3 miesiące tak od niechcenia i mówi że sex do niczego niejjest jej potrzebny to ja mówię po co przed ślubem nic nie powiedziała to ona ze Nie wiedziała żo takich rzeczach się mówi a szkoda slow juz tego małżeństwa mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś Kubiś
chce sie j***c ktos z was ? k***sek 18cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś ją żeby zrobiła Ci ręką. Albo może ma potrzebującą koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeztan namawiac... Zszargasz sobie nerwy, bedziesz sie czul jak zebrak a ona i tak jak nie bedzie chciala to nie bedzie z toba spac. Znajdz sobie kochankę,albo chociaz zacznij flirtowac... Zony to wyczuwaja i czesto wtedy nagle nabieraja ochoty... Tylko sie nie daj zlapac jak zacznie weszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz ślub cywilny to ważny jest Kodeks Rodzinny, §23. "Małżonkowie są do współżycia zobowiązani". Wnieś pozew do sądu, że żona umyślnie odmawia wykonywania obowiązku z powyższego paragrafu. grozi jej 1/2 roku więzienia. W tym czasie poigraszkuj z kochanką, a jak żona wyjdzie z więzienia będzie miała chcicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×