Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martii***

szukam ludzi z ktorymi mozna sobie normalnie pogadac na forum

Polecane posty

Gość hahahehehihihuhu
martii skoro kogos masz to do czego sluza takie rozmowy w internecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem. kurcze nie szukam na forum kogos zeby sie przespac chce gadac z ludzmi, a do moich przyjaciół nie mieszaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest zadziwiające :) pójdziesz spać z przyjacielem, mimo że nie jest twoim chłopakiem i nie łączy was żadne uczucie :) to już samo to jest niesamowite dla mnie ... możesz mi to wyjaśnić? Myślałem, że wolałabyś się oddać komuś, z kim trochę jesteś i kogo kochasz. gdybyś była bi - mi by to osobiście nie przeszkadzało, a jesteś bi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, a czemu nie porozmawiasz z tymi twoimi cudownymi przyjaciółmi, czyżby nie mieli dla ciebie czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehehihihuhu
a czemu nie pogadasz na ogolnym skora nie jestes z takich , tylko na erotycznym? szukasz chuja do dupy? i pewnie jeszczw najlepiej zajetego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black eyes ..
fajny a czemu Ty sie tu znalazłes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE. kurcze ja chce sie wymienic myslami niekoniecznie erotycznymi, ale na ogólnym jest nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a czemu nie pogadasz na ogolnym skora nie jestes z takich , tylko na erotycznym? szukasz ch*ja do d**y? i pewnie jeszczw najlepiej zajetego..." no rzeczywiście, czemu zakładasz temat w erotycznym? to już coś sugeruje, może ty rzeczywiście szukasz uja do dupci? powiedz szczerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
Martii , ci faceci jak widzę nie rozumieją róznicy w tym że przyjaciela się ma a chłopaków się miewa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtihjk
a masz w ogóle jakieś myśli do wymiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehehihihuhu
fajny-on ona szuka chuja do dupy rozszyfrowalam ja zastanawialam sie tez czy nie jest przypadkiem facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkghklghlkh
czyli nie masz chlopaka i nie zamierzasz miec, a swoj pierwszy raz planujesz z przyjacielem, tylko z ktorym nei wiesz jeszcze, bo masz ich bardzo wielu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehehihihuhu
fajny on a ty masz kogos?????jesli jestes facetem ok30 i masz kogos chetnie z toba pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahehehihihuhu czy ja mówiłem że gustuję w facetach? nie, tylko i wyłącznie w kobietkach, ta EwaO, ciekawi mnie jaka ona jest, czy niezła dupa z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na serio mam 14 lat. zeby nie było ,ale weim z którymi kumplami bym chciała lece na serio pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--"czyli nie masz chlopaka i nie zamierzasz miec, a swoj pierwszy raz planujesz z przyjacielem, tylko z ktorym nei wiesz jeszcze, bo masz ich bardzo wielu ? "--- sprawa jest prosta, ta cała martii tak tryska seksem, że już nie może wytrzymać, więc się plącze po forach w poszukiwaniu faceta, który porządnie jej przeczyści rury ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
Martii: papa i do zaś. fajny_on: z tobą to pewnie o pszczółkach i motylkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale wiem z którymi kumplami bym chciała" dobre :) czyli jednak by chciała ... 14-letnia puszczalska? Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehehihihuhu
14 lat i juz cie cipa swedzi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
Typowe dla facetów, tobie się wszystko z d... kojarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×