Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martii***

szukam ludzi z ktorymi mozna sobie normalnie pogadac na forum

Polecane posty

EwaO, o pszczółkach i motylkach mówisz :) z mojej strony możesz liczyć na coś więcej, mam otwarty umysł, więc jeśli chcesz to zawsze moja oferta pozostaje aktualna, nie pożałujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkghklghlkh
To zabawcie sie w sloneczko. Bedziesz miala za jednym razem wszystkich przyjaciol, i stracisz z kazdym dziewictwo i bedziesz szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie słoneczko, hmm w sumie ona ma 14 lat, pewnie 1 klasa gim czy coś koło tego to się nadaje na porządne ruchanie w ci**psko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
Koleżanka jest widac, typowym pustakiem 'boze wszystkie moje kolezanki juz to robilu a ja nie' co za patologia na tym swiecie, ja mam 17 lat jestem dziewica i dobrze mi z tym, bardziej przejmuje sie tym ze robilam sobie kiedys ruzbe i wyszlo ze swoj cudowny 1 raz bede miala w wieku 23 lat - no bez przesady, az takim paszczurem nie jestem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
O ile mi wiadomo to utrata jest jednorazowa. Choćby tak jak w temacie obok, dziewczyna sie pozbawiła dziewictwa ... długopisem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Koleżanka jest widac, typowym pustakiem 'boze wszystkie moje kolezanki juz to robilu a ja nie' co za patologia na tym swiecie" takie czasy, taka moda :) nastki już tak chcą zasmakować w seksie ... a co mnie to, tylko nie proście mnie potem żebym został tatusiem dziecka :):):) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
Aguś: jeśli zechcesz studiować to wiek o którym pisłaś jest optymalny. Wcale nie musisz się spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 100% pewien, że ona szuka gratisowego ogiera, który ją zaspokoi lub sponsora, który jeszcze za to zapłaci, za czyszczenie jej rur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat rzeka - każdy zrobi to kiedy zechce i z kim zechce, nikomu nic do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
mam zamiar studiowac, nie przeszkadza mi to ze bede dziewica az tak dlugo, wazne zeby osoba z ktora to zrobie bedzie odpowiednia bo jesli nie jaka z tego bedzie przyjemnosc, no i na wypadek ewentualnej ciazy wiem ze na tej osobie bede mogla polegac, a takie 14 na kim beda mogly polegac, tak naprawde to tylko na starych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
mam, ale kazdy czasem ma na to ochote nie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uirehlksdf
mam nadzieje, ze nie bedziesz tak szukac huja do dupy jak moja ex, 27 lat i jeszcze dziewica, a tez ladna i szcuzpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
wiem i nie rozumiem dlaczego czasami niektorzy nie chca sie przyznac do tego ze maja ochote na sex, to jest norma w naszej populacji, nasi rodzice to robia, rodzenstwo, dziadkowie, dlaczego my nie mozemy o tym myslec, robic tego itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś, a jak ty sobie wyobrażasz ten swój pierwszy raz, myślisz, że to będzie kompletny niewypał czy jednak wszystko się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej rodzinie seks to temat tabu, mnie rodzice w tym temacie nigdy nie uświadamiali :) dowiadywałem się ze szkoły, od kolegów, z książek, internetu, filmów :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
napewno bedzie to spontaniczne, z osoba ktora bede kochala bez granicznie z wzajemnoscia, i napewno bez zabezpieczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
jezeli bede juz w takim wieku ze nie bede sie tego bala, czyli ok 23 lat to bez problemu, do 22 z guma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
a co ty taki ciekawy, wszystko wyszlo by w praniu, osobiscie uwazam ze jest to ponizajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja z natury jestem taki ciekawski, mogę jeszcze o coś spytać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
mysle ze tak a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo podobno seks oralny - czyli takie lizanko - daje dużo przyjemności kobiecie i wiele z was bardzo sobie chwali takie pieszczoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×