Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martii***

szukam ludzi z ktorymi mozna sobie normalnie pogadac na forum

Polecane posty

Gość Aguś_xD
o tak, z pewnoscia jest to przyjemnosc, spojz chociazby na to ze dziewczyny masturbuja sie poprzez pocieranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, masz rację i dlatego o tym wspominam :) a ty się masturbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślisz na przykład o masowaniu pupci, gdyby robił ci tak twój chłopak, chciałabyś tego spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
tak, ale koniec o mnie, moze opowiesz cos o sobie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blbblbblbbla
fajny on masz kogos na stale? jak tak to odpowiedz mi na to czego szukasz na takich forach? od zawsze nurtuje mnie to pytanie? czego faceci szukaja?tego ze podskoczy im pala na mysl o tym jakmogloby byz z inna?czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blbblbblbbla
bo jak kogos masz to mysle ze twoja kobieta nie bylaby pewnie zadowolona ze gadasz z obcymi laskami jak sie mastrurbuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wolnym strzelcem i mogę robić co chcę, nawet gadać z dziewczyną o masturbacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
moze juz byly te pytania ale odpowiedz: -ile masz lat? -z kad jestes? -czy masz misje, uswiadamiania innych ludzi w sprawach seksu? :) -dlaczego zanim robic to z kims, siedzisz na czacie i wypytujesz innych jak oni to robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blbblbblbbla
ale jako facet odpowiedz mi na to pytanie?? prosze czy uwazasz ze takie rozmowy to cos zlego??? ja jestem kobieta i zapewne wkurwiloby mnie jakby moj tak z kims gadal... a w dodatku nie moge sobue wyobrazic jak mozna bedac kobieta tak sie nie szanowac... dla mnie takie kobiety... wypisyjace na takich forach, na sex czatach i tym podobnych ,mastrurbujacych sie przy kamerkach to zwykle szmatlawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blbblbblbbla
ale jesli teraz to robisz to bedziesz robil nawet bedac w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś_xD napisała: "-dlaczego zanim robic to z kims, siedzisz na czacie i wypytujesz innych jak oni to robia?" przecież już ci mówiłem, że jestem ciekawski i stąd biorą się moje pytania :) blbblbblbbla napisał/a: "ale jesli teraz to robisz to bedziesz robil nawet bedac w zwiazku" nic o mnie nie wiesz i nie wiesz jak się zachowam w przyszłości, nawet będąc w związku, a skąd w ogóle wiesz, że kiedykolwiek w jakimś związku będę? :) poza tym to nie tobie stałaby się krzywda, tylko mojej "ewentualnej" wybrance, o której poszukiwaniu nawet jeszcze nie myślę :) jakbym już miał dziewczynę, to moja postawa diametralnie by się zmieniła i bardzo bym uważał, żeby jej nie stracić :) a tymczasem nie mam nikogo na kim by mi zależało, a tym samym nie mam nic do stracenia :) "prosze czy uwazasz ze takie rozmowy to cos zlego???" ja nic nie uważam i czy są one złe czy dobre - może są złe a może i dobre :) nieważne jakie są, bo skoro ja mam ochotę na taki temat pogadać to sobie pogadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
dobrzee, dowaliles jej teraz :) a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to ważne kto ile ma lat - otóż nie :) liczy się tylko jakim człowiekiem jesteś i co zrobisz ze swoim życiem, bo po śmierci odpowiesz za każdy dzień, zostaniesz rozliczony z każdego, nawet najdrobniejszego uczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by the way, pytania na temat imienia, wieku i miejsca zamieszkania są nudne, przewidywalne i nużące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okjdflxcz
Ale martii stwierdzila, ze straci dziewictwo podczas zabawy w sloneczko ze wszystkimi swoimi przajaciolmi wiec temat upadl, wszyscy dostali moralniaka, bo woadomo, kazdy chcial, mial nadzieje itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
masz racje fajny_on na prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto na prezydenta- ja niby? haha śmiech na sali :) jakie ty masz śmieszne pomysły Aguś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
no bo zabawna dziewczyna ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okjdflxcz
No smieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednego prezydenta poza tym już mamy :) potem będą kolejni nie martwcie się, prezydencki fotel nigdy nie będzie pusty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
ty bedziesz nastepny, gwarantuje ci to,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okjdflxcz
on bedzie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś_xD
Spadaj ON, nie do CIebie to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×