Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wojtek 24 lata za pol roku mgr

moim idealem jest laska ok 163 cm wzrostu szczupla, opalona, z niemalymi cyckami

Polecane posty

Gość wojtek 24 lata za pol roku mgr

i z kolczykiem z wisioriem w pepku iq ok 105, a wiec przecietna inteligencja ogolnie rzecz mowiac, aczkolwiek dobrze by bylo jak by jakiegos zaocznego licencjata zrobila nie chce cnotki niewydymki wiec panna mogla miec duzo partnerow przede mna, alke musi byc wolna od chorob wenerycznych i innych do tego ladna twarz,i ladne cialo, dosc seksowne ciuszki, sexi butki na obsasach, miniowy, bluzki z dekoltem, zawsze ogolone nogi i wydelilowana cipka ja wprawdzie za rok bede magistrem administracji wiec oczekiwano by odemnie zwiazania sie z dziewczyna ambitna, ale ja generalnie interesuje sie biznesem, mam zapewniona prace w firmie kuzyna (hurtownia kosmetykow, dosc duzza kasiora z tgo plynie regularnie od paru lat, kuzyn jezdzi Porsche boxterem, wierzcie lub nie) generalnie chce isc wlasna droga, chce miec ladna lalunie przy boku a nie jakas brzydule co siedzi w ksiazkach a na wakacjach zamiast sie opalac biegalaby po muzeach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×