Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie mama 2593

dwa rożne UGS i dwa rożne wyniki wagi dziecka!! dlaczego ? jak to jest ??

Polecane posty

Gość prawie mama 2593

2 tyg temu moje dziecko wazylo 2780g u mojego prywatnego lekarza, natomiast dzis bylam w szpitalu usg EFW czyli waga pisze jak byk na wypisie 2685g. wiem ze to jest niby przyblizone ale jak to mozliwe komu tu wierzyc!!! to w koncu jak to jest:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie mama 2593
juz niewiem co mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
bo waga dziecka z usg moze sie wahać nawet do pół kilograma w obie strony, moja córa w dniu porodu miała na super nowoczesnym usg 3800 a urodziła sie 4300, nie musisz sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie mama 2593
no juz mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie mama 2593
rowniez tydzien plodu rozni się o ok 2 tygodnie na usg szpitalnym a prywatnym;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicku nie mam bo niee
to prawie żadna róźnica. Ja przez cała ciąze chodziłam do 2ginów i jeden zawsze wskazywał prawie 40% mniejszą wage niz ten drugi i juz nie wiedziałam co mam myślec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo to jest
szacunkowe. wiele zalezy od precyzji lekarza, od tego jak dokładnie "złapie" obwód główki czy długosc nózki, albo całkowita długosc dziecka - a z tego sie szacuje wage. spokojnie, jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
najważniejsze jest usg na poczatku, bo wtedy wymiary dziecka sa mniej wiecej u kazdej kobiety takie same, a potem to juz orientacyjnie, przeciez kazde dziecko rosnie we wlasnym tempie- najwazniesze, ze rosnie, wszystko jest ok, nie maartw sie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od umiejętności lekarza i ilości wód ;) mało wód mała waga,a brak wód bo spotkałam się w szpitalu z kobietą któa po odejściu wód nie miała skurczy przez 10godz i nie mogli sprawdzić wagi dziecka bo bardzo mało wychodziło... nie jest to chyba zalezne od sprzętu,bo koleżanka miała ostatnie usg na 3D i mówili,że jej córa ma już 4kg a urodziła się 3350g Ja miałam ostatnie usg akurat na starym sprzęcie i mi powiedziała moja gin,że syn ma prawie 4 kg i urodzi się gdzieś z wagą 4300 a urodził się 4200 więc niewielka pomyłka.Płeć poznałam już w 11 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×