Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adradir

Proste pytanie

Polecane posty

Gość bezrobotnazalamana
umyj fiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie bym Perwersji nie widział to ciągle komuś błędy wypomina ortograficzne:) To sie robi pomału...perwersyjne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywaj ladnych perfum no i badz dusza towarzystwa. Dziewczyny lubia chlopakow ktorzy kreca beke, zartuja i pokazuja ze sa smiali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to chyba moje największe zboczenie :( A błąd typu dziewczyną w znaczeniu dziewczynom to fetysz numer 1 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady nie róbcie z chłopaka analfabety i brudasa, troche wyrozumiałości. Po pierwsze nie rób z siebie kogoś kim nie jesteś. Bądz sobą, a jeśli chodzi o wygląd to dziewczyny lubią schludność, a co do stylu ubierania i fryzury to są gusta i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady nie róbcie z chłopaka analfabety i brudasa, troche wyrozumiałości. Po pierwsze nie rób z siebie kogoś kim nie jesteś. Bądz sobą, a jeśli chodzi o wygląd to dziewczyny lubią schludność, a co do stylu ubierania i fryzury to są gusta i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj książkę. Jest szansa, że w ortografii się trochę podciągniesz i przy okazji będziesz miał o czym z dziewczyną gadać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się umyj,śmiej się,jednym słowem don't worry be happy :D Ale tak na powaznie,to facet musi: -pachnieć -musi być czysty -nie może mieć za długich paznokci :D -nie może się jąkać :D hehe -fajnie by było gdyby był zabawny,poważny jak powinien a nie śmkiał się jak kretyn ze wszystkiego :D -ogolony,ale to zależy nie każda kobita lubi gładkich facetów-ja lubię ogolonych :) -oczywiście piszę tu o zaroście brody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien pachnieć koniem, piwem i ruskim tytoniem. Wtedy jest facet. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz x3
Moze jestem facetem ale uwazam ze mam powodzenie no bo miałęm nie jedna dziewczyne i ciekawe doznania.. Nie udawaj jakiegos cichego skrytego kozaka bo one na ciebie nie spojrza musisz byc dusza towarzystwa no i musisz byc ciut przystojny a nie jakis cherlawek w okularkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×