Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ken Watanabe

Jak można zainwestować pieniądze

Polecane posty

Gość sebek777
Jeśli chodzi o ciekawe inwestycje to elektrownia wiatrowa jest moim zdaniem fajną opcją. Ja jestem we wstępnej fazie rozmów na temat ulokowania kapitału w elektrownię i za niedługo chyba sfinalizujemy wszystko. O tej opcji dowiedziałem się na stronie www.ekologicznaelektrownia.pl . Polecam, wyjaśniają co i jak w przejrzysty sposób bez kręcenia i naciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina2
Ken Watanabe Ciekawe czy udało Ci się opanować techniczną stronę inwestowania na giełdzie?:) Odezwałbyś się jeśli jeszcze tutaj jesteś... Od 2010roku mogłeś sporo osiągnąć jeśli o wiedzę na ten temat chodzi. Gdybym miała zainwestować takie pieniądze pewnie włożyłabym je na lokatę i uczyła się sztuki inwestowania w skali mikro-na pewno wiesz co mam na myśli. Jednak demonstracyjne rachunki nie są prawdziwe i to co realne zawsze daje lepszą naukę, oraz motywuje. 2010rok to rok kiedy również zaczęłam się tym interesować od strony technicznej;) Ciekawe jak Ci poszło?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymon34
Ja np udzielam pożyczek poprzez portal http://szybkigrosz.pl a udzielam ich na lepsych warunkach niż chwilówki a i tak zarabiam całkiem sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania44446
Dobre wyniki w moim przypadku przynosi współpraca z doradcami z Global Kancelaria ( globalkancelaria.pl). Wysokie stopy zwrotu z inwestycji, różne źródła inwestowania, przejrzysta oferta i jasne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1256
Ja osobiście będę inwestowała w fundusze inwestycyjne. Dla mnie toi najlepsza opcja. Mój brat kiedyś w TFI włożył sporo pieniędzy i wyszedł na tym bardzo dobrze. Ale on miał intuicję i głowę do interesu. Ja tak aż nie potrafię ocenić tych wszystkich parametrów dlatego szukam doradcy. Zastanawiam się nad usługami zarabiajmy.pl. Wie ktoś coś o nich jak przebiega współpraca z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiajmy.pl to bardzo dobry wybór. Jest to strona pana Piotra który jest niezależny specjalistą. Dlatego jest właśnie najlepszym wyborem. Ponieważ sprzeda nam najlepsze fundusze a nie tak jak inni co sprzedają te na które muszą bo wykonują plany sprzedażowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyski z inwestycji w elektrownie wiatrowe są bardzo duże. Jak najbardziej polecam taką inwestycję, najlepiej w Pracowni Finansowej. Posiadają 100% gwarancji skupu energii przez elektrownię, co robi największe wrażenie pod względem ograniczenia ryzyka płynności. Według mnie nie ma lepszej opcji na zainwestowanie zaoszczędzonych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę na funduszami i niezależnym specjalistą z zarabiajmy.pl W internecie jest całkiem sporo dobrych opinii... Ktoś coś wie z własnego doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE SPAMUJ REKLAMUJ SIĘ GDZIE INDZIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że w tym momencie warto wejść w obligacje prywatne, ale zakładając, że formuła jest mało ryzykowna, a przynajmniej taka wydaje się być. Mam na myśli Blue Investment Group - goście mają biznes życia. Dostali dostęp do nieruchomości z rynku bankowego, które kupują za 1/3 wartości. I czymś takim zabezpieczają obligację. W sumie to nawet lepiej, gdyby im nie poszło, bo nieruchomość nasza. Jak oceniacie sensowność tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeperts
Ja bym podzielił - część na pewną lokatę, a resztę na takie formy inwestycji, gdzie nie będzie większego ryzyka. Obligacje prywatne ogarniałeś? Akurat u mnie to jest temat aktualny, bo sam biorę pod uwagę wejście w to, dokładnie w Blue Investment Group. Po prostu wydaje mi się, że formuła jest taka, że zarobek będzie pewny. Oni mają dostęp do nieruchomości z rynku bankowego - kupują je za grosze, obligację zabezpieczają taką właśnie wartą dużo więcej nieruchomością i dlatego wydaje mi się, że temat może coś dać. Dobrze myślę? Pomijam coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio monetę amerykańskiego bizona za całkiem dobre pieniądze kupiłem korzystając z oferty jaką znalazłem na stronie pod adresem www.mennica24.pl . Ponieważ interesują mnie metale inwestycyjne myślę, że będę tam częściej zaglądał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Jak dla nas najlepsza opcją na ulokowanie oszczędności był zakup mieszkania. Teraz je wynajmujemy, kredyt sam się spłaca a kiedys będzie dla dzieci. Kupiliśmy mieszkanie od dewelopera Nexity- polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakieś oszczędności to warto kupić złoto w Miennica Skarbowa . Złoto można tu kupić za dobre pieniądze. Inwestycja w złoto jest długotrwała wiadomo ale potem możesz na tym sporo zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W firmie można zainwestować w odnawialne źródła energii, bo to przyszłościowa branża. Coraz więcej przedsiębiorstw dba o ekologię. Jeśli też stawiacie na energię ze słońca czy wiatru, to można uzyskać certyfikat. Są różne rodzaje, a to zależy od rodzaju źródła energii. W ten sposób można świadomie wpływać na jakość klimatu. Firma E.ON pomoże w tym temacie. Tutaj szczegóły https://eon.pl/dla-biznesu/firmy-i-instytucje/baza-wiedzy/artykuly/mechanizmy-wsparcia-wytwarzania-energii-z-odnawialnych-zrodel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×