Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patitka

Ręczniki

Polecane posty

Prawie wszystkie ręczniki po praniu i wysuszeniu mają zapach zatęchłego prania. Tylko ręczniki, choć piorę je razem z innymi ubraniami. W lecie to jeszcze można suszyć na powietrzu ale co w zimie? Co robić, by tak nie śmierdziały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margareta8685749201281781
Rozłozyc na kaloryfery po wyjeciu z pralki, wtedy nie beda smierdziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty albo french z beżowym
pierzesz reczniki z pozostałą odzieża????? Ogłupiałaś?????? Pierz oddzielnie,w wyzszej temperaturze, to bedą czyściutkie i pachnące jak ubrania prane oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyscioszekkkkk
trzeba je wysuszyc jak najszybciej najlepiej na grzejniku lub na suszarce obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyscioszekkkkk
a czy ta wysoka temperetura cos da??? ja i tak wszystko piore powyzej 60 st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, sęk w tym ,że tych ręczników mam mało (jestem tylko ja i mój mężczyzna) i nie uda mi się zebrać ich na tyle żeby prać je oddzielnie. A co do suszenia na kaloryferze... spróbuję.. dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie może masz za niska temperaturę? ręczniki w 60 stopniach najniżej. Potem na rozkładaną suszarkę i pachną super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyscioszekkkkk
wydaje mi sie tez ze trzeba je rizwiesic luzno na suszarce a nie w scisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę prać w większej niż 40 stopni bo mi te ręczniki inne rzeczy farbują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyscioszekkkkk
ja tez mam ten problem , tylko wyschna a ja znow do pralki musze pakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam połowę gaci żółtych bo mi zafarbowały od żółtego ręcznika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też .......
czyscioszekkkkk jak to wszystkie ciuchy pierzesz w 60 stopniach ?...ja piorę kolory w 40 ...a ręczniki zawsze piorę oddzielnie w 60 stopniach dodaje płyn do pukania i pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się taki ręcznik wyrzuca- jest kiepskiej jakości. Narobi więcej szkód niż pożytku. Druga sprawa- nie wrzucasz czasem do kosza na bieliznę tych ręczników mokrych? Bo wtedy zaraz zatęchną i nawet pranie tego nie wyciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...----...
dokup troche ręczników i pierz oddzielnie - nas też jest tylko dwoje. co do suszenia na grzejniku to ja mam złe doświadczenia, śmierdziały jeszcze gorzej. najlepiej rozwieś je luźno i uchyl okno zeby był przewiew powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jestescie brudasami
o wlasnie moze wrzucasz do kosza na pranie mokre reczniki po wytarciu i tak stoja w tym koszu tydzien to nie dziw sie ze smierdzi bo wtedy zwykle pranie nie pomoze w niskiej temperaturze. Swoja droga to jak nowy recznik farbuje to powinnas go kilka razy wyprac recznie w goracej wodzie az pusci farbe i dopiero jak przestanie farbowac prac z innymi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okno rozszczelniam.Inaczej mam grzyba na ścianach...Chyba zrobię jak mi radzi ...----..., czyli dokupię tych ręczników. Nie wsadzam ich mokrych do kosza na brudną bieliznę albo do pralki.Mamy taki suszarko-kaloryfer w łazience i te ręczniki SĄ suche.Gdyby widocznie coś mi utknęło w pralce to całe pranie by śmierdziało a nie tylko ręczniki.Dziękuję wszystkim za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie płucz ręczników w płynie do płukania! I pierz osobno w wysokiej temperaturze min. 60 stopni. Inaczej nie pozbędziesz się problemu, a możesz go sobie narobić - grzybica itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze napiszę Wam że zauważyłam że dobre i porządne ręczniki są marki ESSEX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jestescie brudasami
a co ma płyn do płukania z problemem autorki? To nie od płynu ręczniki śmierdzą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyscioszekkkkk
nigdy nie wyrzucam mokrych do kosza i nigdy sie takimi nie wycieram!!!!!! jestem na tym punkcie czula bardzo dzisiaj bede robic wlasnie pranie... wiem ze dzis 31 ale musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jestescie brudasami
i wątpię, że to wina jakości ręczników bo ja mam sporo takich z targu za pare zl jak i takie porządne grube i wszystkie po praniu ładnie pachną a suszę w lecie na dworze a w zimie albo na kaloryferze albo na suszarce w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jestescie brudasami
że 31 to co z tego? bo nie rozumiem :o Ja już drugie pranie dzisiaj robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyscioszekkkkk
ja dozu rzeczy piore recznie a reszte powyzej 60 dlatego ze moj narzeczony jest alergikima a tylko powyzej takiej temp gina roztocza w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyscioszekkkkk
matka mi gada ze dzisiaj nie wolno hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jestescie brudasami
dzisiaj święta nie ma :) W sumie ja nigdy nie zwracam uwagi czy swieto czy nie, piore jak jest taka potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyscioszekkkkk
ja bardzo lubie robic pranie ale najgorzej nie lubie jak pozniej sprzatac z suszarki i ukladac po szafach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jesteście brudasami- ja też suszę tak jak ty, mało tego, ręcznik rozkładam na suszarce (nie zwisa) i przysuwam go do kaloryfera a w lecie to i po każdym użyciu potrafię jak jakaś maniaczka wywalać je na dwór i wiszą tam cały dzień. Wkurzają mnie już te ręczniki. Chyba się zacznę poszewkami wycierać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jestescie brudasami
ja tak samo :) Piorę prawie codziennie, zawsze coś się znajdzie do prania :p ale później do zbierania prania i układania gonie chłopa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jestescie brudasami
Patitka czyli jak masz problem tylko z tymi recznikami to wywal je i kup nowe, najlepiej w jednym kolorze i wtedy będziesz prała tylko same ręczniki i nic Ci nie zafarbuje. Ja mam wszystkie reczniki jasne i piorę je razem z pościelą lub jakmis bałymi obrusami w temp 60 lub 90 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×