Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po porodzie...

3,5 miesięczne dziecko -jakie leki ??? (przeziębienie)

Polecane posty

Gość po porodzie...

Witam, mam pytanie do Mam 3 miesięczniaków oraz Mam starszych dzieci (jesli pamietaja) - czy mozna dac cos 3 miesieczniakowi na gardlo? otoz wczoraj widzial nas pediatra i laryngolog, maly dostal krople do ucha, ale na gardlo nic -chociaz ponoc jest zaczerwienione. Czy jest w ogole cos, co mozna takim dzieciom dac? na pewno nie tabletke, ale jakies np. tantum verde? jakies kropelki? A czy na kaszelek cos dostawaly Wasze dzieci??? Pytam na wypadek, gdyby infekcja dalej sie rozwijala a jutro jest swieto i niekoniecznie byloby dobrze po szpitalach z nim jezdzic i po ostrych dyzurach. Gdyby zaczal kaslac i chyrpic to cos bym mu dala -ale nie wiem co. Poki co jest w porzadku i mam nadzieje, ze na uchu sie zakonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porodzie...
hmm no wiec juz wiem co nieco, napisze moze jakby ktos kiedys mial podobny problem : oprocz czopkow z paracetamolem i wit c w kropelkach mozna dac np. tantum verde, flegamine junior, dostalismy tez inhalacje z pulmicortu i ventolinu ale to juz na recepte. plus antybiotyk augmentin. niestety infekcja sie rozwinela i jednak trzeba bylo podac mnostwo lekow maluchowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×