Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikiiiii

!!!chce schunąć bez efektu jojo!!! pokochać siebie i swoje ciało!!

Polecane posty

Gość mikiiiii

cześć Wszystkim, którzy mówią dość diet!!!! dla których ważne jest zdrowa skóra silny organizm!!! którzy oprócz tego, że chcą mniej ważyć też chcą ładnie wyglądać.. szukam osób które chcą włożyć ciężką pracę...czyli stawiają na ćwiczenia:) Szukam osób, które się przyłączą do wspólnego gubienia kg. poprzez zdrowe jedzenie i wysiłek fizyczny:)) W sumie liczę na to ze ktoś mi wskaże drogę do pokochania siebie:) Może coś o sobie mam 165 cm wzrostu i ważę 63kg. nie jestem gruba ale nie podobam się sobie... kiedyś ważyłam 76 kg. tragedia ale poprzez regularny wysiłek biegałam przez 5 dni w tyg.ładnie schudłam ale tobyło kiedyś... potem miałam problem ze zdrowiem i nie mogla biegać to wskoczyłam na dietę proteinową...niby wszystko cacy...ale nie dawało mi to satysfakcji bo niby kg. spadły ale ciało marnota... dzisiaj wstałam rano i postanowiłam, że znowu zacznę ćwiczyć... chcę mieć ładnie wyrzeźbione ramiona i pośladki... czy jest ktoś...kto ma siłę i ochotę powalczyć ze mną:) :P w sumie w cuda nie wierzę ale co mi zależy spróbować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczóka ;P
Ja też nie jestem gruba i postawie głownie na ruch, jesli chodzi o jedzenie to mniej slodyczy, mniej tlustego jedzenia, jedzenia po nocy a takto wszystko tylko z wiekszym rozsadkiem:) Twoje podejscie mi sie podoba, ja waze 56 kg przy 170 cm, wiec raczej chce wymodelowac cialo niz jakos schudnac gora to 2 kg, chociaz waga mi odpowiada raczej chce zeby cialo bylo bardziej jedrne i zeby utrzymywac w miare stalo wage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiiiii
to jest nas juz jakby to powiedzieć dwie:)) dobry początek:)) ja już nie chcę mysleć o tych kg. bo widzę że utrata kg. nie daje mi tyle radości co umięśnione ciałko... tylko teraz.... tak sobie czytam różne ciekawostki...co? jak ? i kiedy?? bo sama wiesz, że chęci nie wystarczą ... trzeba mieć plan i go wprowadzić w życie:)) jasne...słodycze na bok...ale co dalej... jakiś program ćwiczeń...stopniowo wprowadzać tak żeby stał się przyzwyczajeniem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiiii
Widzę, że nie ma chętnych.:( jestem tu sama:( tak wiem...łatwiej jest szybko i przyjemnie... 10 kg. w 10 dni:P a tak sie nie da:)) to nie działa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampodobnie
Cześć . ja mam 165 waże 66,5 kg . i chcę zrzucić ponad 10 kg . mam cel ; 2 miesiące do moich urodzin.. wtedy też wyjeżdzam ,mam nadzieje że się uda .też stawiam na wysiłek fizyczny i zdrowe jedzenie . rano bede piła koktajl ; ) . potem coś przekąszę typu owoc i jogurt + otręby i obiad ,i na kolacje też koktajl . zastanawiam siętylko nad ćwiczeniami w domu .. od jakich zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcw
1,64 i 58 kilo. Też chcę wyrzezbic ciało i troche schudnąc! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiiiii
trochę wyrzeźbić ciało... to 3 słowa a kupa pracy:)))) jaki macie plan dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampodobnie
mam plan na jutro , i powoli będe dorzucać sobie ćwiczenia : śniadanie koktajl , 2 śniadanie owsianka (4 łyżki płatków owsianych , mleko (100ml) , suszona żurawina , łyżka otręb owsianych) , obiad : kubek barszczu czerwonego gotowanego tylko na warzywach , kawałek mięsa drobiowego .. i jakieś warzywa(witaminy) .. podwieczorek : jabłko , kolacja koktajl , to będzie jakoś 1200kcal. ruch : pół godz. na skakance . pół godz.rower stacjonarny . i rano jak wstanę rozciaganie .. i 1 dzień a6w ; ) . Z a6w mi pójdzie dobrze ,bo mam zkim ćwiczyć . Mam jeszcze płytę z jogą .. i możliwe że zapiszę się do fitnesclubu na jakieś zajęcia ; ) np. step . zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczimarczi
Ja juz kilka tyg temu zaczęlam działać w tym kierunku. Działam kompleksowo- rolletic + dieta+ oczyszczanie + wspomaganie-właścicielka studio zdrowia do którego ja chodze powiedziała mi ze rolletic jest skuteczny w walce z nadwagą pod warunkiem ze chodzi sie na zabiegi 2-3 razy w tygodniu i przestrzega diety (diety tygodniowe - na kazdy tydzień inna - dostaje ją w gabinecie) Do tego herbatka, woda (zasadowa!), suplementy. No i cieszcze sie, ze fachowiec ma na mnie oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczimarczi
a bo nie dodałam, ze ta dieta nie polega na ograniczniu dawek żywieniowych itp- nie ma głodu- tylko sie odpowiednio przyrzadza i komponuje posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampodobnie
Hej .u mnie wszystko tak jak trzeba pięknie . wczoraj a6w 1 dzień ;) dzisiaj 2 . dietka też idzie dobrze , a u was jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni_ta
hej dziewczyny :) to widzę że i ja mam podobny problem na 165 ważę 58 kg, chciałabym zejść do 52 i wyrzeźbić ciało. A najbardziej brzuch, bo z nim mam chyba największy na razie problem... na siłownie już za kilka dni znowu śmigam, w domu nigdy nie moge ćwiczyć bo wszystko mnie rozprasza.. a co do tych koktajlito rozumiem że to takie białkowe zastępujące posiłek? Napiszesz coś więcej bo ja muszę coś jeść a w ciągu dnia jestem w stanie zjeść max 3 posiłki ale często tylko 1 lub 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowanamarta
:) a ja zastosuję diete płynną;] 2 tyg max, a apotem lekki powrót;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampodobnie
zamówiłam sobie koktajl z herbalife starcza mi na prawie 2 miesiące nie raz dłużej ; ) ja piję czekoladowy , po nim nawet nie mam ochoty na słodkie . pyszny jest.. i nie musze sie do niego zmuszać ; ) i wiesz bardzo dobrze wpływa na cere jak u mnie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni_ta
ja pije dużo wody, często rozpuszczam lkarnitynę ale to jak na ćwiczenia idę, myślę że szybciej wtedy spalam tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampodobnie
ja dzisiaj zawaliłam , nie wiem chyba przed okresem jestem . no ale teraz a6w i spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski:P ja jestem na diecie pochłaniam 1800 kcal. i 2 x dziennie ćwiczę po 40 min.... i jestem super zadowolona :) mam siłę:) pozytywną energię:) i nigdy nie jestem głodna:) pozdrawiam::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampodobnie
Majka , a mogłabyś napisać twój jadłospis z jednego dnia ? jestem bardzo ciekawa ;) . i jak ćwiczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) mój jadłospis I śniadanie- 1 kromka razowca+1 gotowane jajo+ kubek kawy z mlekiem II śniadanie Jogurt 0 %+ 2 łyż otrąb Owsiane jabłko Obiad Filete kurczaka + Kapusta kiszona podwieczor. szynka z indyka + ser odtłuszczony z ogórkiem konserwowym klacja kefir tak wyglada przykładowy 1 dzień mojego jedzenka a ćwiczę 30 min. biegu o 6.30 i ćwiczenia z hantlami na ramiona i ćwiczenia na mięśnie brzucha :)) zaraz Tobie podeślę linka z ćwiczonkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak obiecałam... POLECAM!!!!!!!!!!!!!!! www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.asp#1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×