Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nina12345

czy sa tu mamusie ktore byly zszywane rozpuszczalnymi szwami w srodku?

Polecane posty

mam pytanie tak jak w temacie mialam zakladane szwy w srodku, juz po samym porodzie jak chodzilam do toalety to nic mnie nie bolalo ani nie szczypalo, dopiero po paru dniach zaczelam odczuwac bol ,szczegolnie jak wstane po oddaniu moczu ..i zauwazylam ze wystaje mi szew..czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aadadaddd
mi też wystawała końcówka takiego białego szwu. widac go bylo w przedsionku pochwy. pojechalam na izbe przyjec zeby sie upewnic, ze wszystkie zewnetrzne wyjely, bo nie wiedzialam ze mialam szytą szyjkę. Ten szew szyjki macicy moze tak wystawac, to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI TEZ WYSTAWAL SZEF i zrobilo mi sie od tego jakies zapalenie czy cos.napuchlo mi cale i bardzo bolalo.nie moglam az usiasc prawie.z czasem zaroslo i wszystko okej jest do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz mnie po ip
Szef ci wystawał???chyba szew bo jakbys nie byla zbudowana to chyba czlowiek sie tamnie zmiesci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz mnie po ip
:D powiem Ci ze mnie to strasznie rozbawilo:D co do szwów maja prawo wystawac rozpuszczaja sie nawet kilka tyg ja je na wpol rozpuszczone mialam na wkladkach kilka tyg po porodzie spokojnie tak ma byc:) szczesliwego nowego roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×