Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jak???????????????2555

Jak najtaniej ogrzac mały domek???

Polecane posty

Gość Kitka
Dnia 12.07.2017 o 13:09, Gość Dominikaa_ napisał:

A sprawdzaliście już opcje paneli słonecznych? My z mężem montowaliśmy je od ozeshop, bardzo fajna opcja, dostosowują wszystko pod dom, każdy projekt jest indywidualny i cenowo też wychodzi to świetnie.

a sami montujecie? panele super sprawa, ale my wybraliśmy opcje kompleksową - z montażem, od pvprojekt.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmen

my też mamy panele, ale całość robiła firma - PV Projekt. Projekt, montaż, formalności - nic nas w sumie nie interesowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinaszsz

My się właśnie zastanawiamy nad fotowoltaiką, znajomi się zdecydowali i wg nich oszczędności są bardzo widoczne na rachunkach. A u nas niestety rachunki od jakiegoś czasu to już przegięcie... Znajomym wszystko ogarniała firma PGM Fotowoltaika, sprawdzailiśmy ich ofertę - wygląda bardzo spoko. Cały czas się gdzieś tam jeszcze zastanawiamy, czy warto w to wchodzić, ale z tego co opowiadają znajomi, to wychodzi na to, że jest to opłacalny ruch. Prąd raczej tanieć nie będzie, więc warto chyba myśleć przyszłościowo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka72sta

My właśnie mamy ogrzewanie elektryczne i po ostatniej zimie też podjęliśmy decyzję, że coś trzeba zrobić. Albo zmiana ogrzewania albo właśnie takie panele... Sabinaszsz, wy się zdecydowaliście? Widziałam na stronie tej firmy PGM Fotowoltaika informację o audycie, czy wy taki robiliście? Taki audyt pozwoli oszacować oszczędności na rachunkach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bitka

ja wlasnie zdecydowałam sie mężem na kominek z rozprowadzeniem ciepła po domu. I  szczerze mówiąc póki co wszystko sie spisuję dobrze, jest ciepło a sam kominek z kratki.pl idealnie sie w salonie prezentuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zależało na czystej i darmowej energii elektrycznej i chciałam obniżyć rachunki za prąd, fotowoltaika od firmy https://passive-instal.pl/fotowoltaika/dla-domu/ okazała się być doskonałym rozwiązaniem. Firma ta pomogła mi w określeniu mocy optymalnej dla mojej nieruchomości i wyborze jak najlepszych podzespołów, które składają się na zintegrowany system produkujący prąd z promieni słonecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment zdecydowanie najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest wybór fotowoltaiki. To nowoczesna, stale rozwijająca się dziedzina energetyki, która pozwala widocznie zredukować wydatki za energię. Sam, jako posiadacz paneli fotowoltaicznych, potwierdzam, że inwestycja szybko się zwraca. Mieszkam w Bydgoszczy i panele zakładała mi firma Grupa DS, którą serdecznie polecam - bardzo dokładnie wszystko mi wyjaśnili, pomogli w uzyskaniu dofinansowania oraz wyborze urządzeń, a następnie zamontowali całą instalację: https://www.tania-fotowoltaika.com/o-nas Od czasu założenia, fotowoltaika działa bez zarzutu, więc uważam, że była to słuszna inwestycja. Polecam każdemu, kto się waha - naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo się na tym znam, w dużej mierze polegałam na opinii męża i wybraliśmy do naszego nowego domku kocioł na pellet Red Selecta od wentora. Szybko nagrzewa powierzchnię, jest wydajny i bezawaryjny, więc jesteśmy zadowoleni. Koszty ogrzewania nie są wcale wysokie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×