Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariola Ola

Co potrafią Wasze 3, 4miesięczne dzieci?

Polecane posty

Gość Mariola Ola

j.w nie chodzi mi tu o teorię z google, bo każde maleństwo rozwija się inaczej. Chodzi mi o konkretne przykłady czyli Wasze pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie standard skacze ze
spadochronem,nurkuje z osprzętem,jeżdzi skuterem,gra na pianinie aaa i śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assdfcza
mój na brzuszku głowe trzyma wysoko trzyma sztywno głowe w pozycji pionowej nie chwyta zabawek sam, ale jak mu dam w rączkę to nie chce oddać dużo się śmieje ma 3,5m-ca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córeczka skończyła 4 m-ce , już zaczyna siadać oczywiście przy naszej pomocy , bo jest jeszcze za wcześnie. niestety nie chce leżeć na brzuszku i podnosić główki.. jest małym leniuszkiem.. trzyma w rączce grzechotkę , fajnie sobie gada , ogląda swoje rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa
- trzyma sztywno glowe - podnosi glowe lezac na brzuchu - utrzymuje sie samodzielnie pare sekund w pozycji siedzacej - przewraca sie z brzucha na plecy i z plecow na brzuch - kreci sie wokol wlasnej osi - lapie zabawki, nawet te ciezsze - og;ada raczki i laczy je razem - smieje sie w glos - gluzy Maly ma 4,5 miesiaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Z naszą pomocą próbuje usiąść * gaworzy : ge, hhhh ga gi ite inne :D * Przekręca się na boki i na brzunio sama * unosi główkę jak leży na brzuszku * ogląda swoje rączki, łączy je * dużo się uśmiecha, troszeczkę się śmieje w głos ale jeszcze nie tak dobrze :) * łapie własne stópki i próbuje się do nich schylić żeby wsadzić je do buzi w pozycji pół leżącej sama siada ale nie trzyma równowagi * główkę trzyma już bardzo sztywno * od czasu do czasu sama podtrzymuje leciutka plastikową butelkę * chwyta grzechotki Mogłam o czymś zapomieć, ale chyba raczej nie :) Córa ma niecałe 4 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×