Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mauuu

Katar u 3 tygodniowego dziecka

Polecane posty

Gość Mauuu

Mój syn ma ponad 3 tygodnie i od jakiegoś tygodnia męczy go katar.Nos nie jest całkowicie zapchany,ale świszczy mu w nosku i jak nie odciągnę wydzieliny gruszką to się biedak męczy. Wydzielina jest przezroczysta i wodnista. Pediatra kazała mi wkrapiać sól fizjologiczną ale robię tak od czwartku i nie ma poprawy. Czy któraś zna jakieś krople na katar dla niemowlaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze masz w domu za ciepło
i za sucho za sucho? Kup Euphorbium - krople/spray homeopatyczne /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla takiego malucha to tylko własciwie woda morska lub sól własnie, woda morska lepsza bo pod ciśnieniem wlatuje i wiecej zebrać można poza tym podłuż pod materac kilka książek by maluch lezał pod kątem i bu mu fluczki spływaly, mozesz mu pod noskiem posmarować mascia majrankową i na poduszke pokropić ze 3-4 kropelki olejku eukaliptusowego (z apteki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mauuu
dziś pójdę do apteki i zamówię nawilżacz powietrza, bo rzeczywiście mamy w domu ciepło i to może też być tego przyczyną. Narazie postawiłam miskę z wodą , może chociaż trochę pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio nio masz na myśli olbas oil ? dawkowanie na nim jest od 2 lat,ale pediatra mi zaleciła dla syna (12 miesięcy) bo ma okropny uraz do nasivin do noska,zanosił się jak tylko to widział,więc krople przepisała.Super sprawa,tylko je należy dawać na ubranie lub poduszkę,bo sama kiedyś dotknęłam nimi nad ustami i przyznam ze niezbyt przyjemne,my stosowaliśmy 3 krople na ubranie,bo mały się wiercił wiec poduszka odpada,po 1 na ramionka i na klatkę piersiową na ubranko,działa bardzo długo,bo calutką noc i jeszcze rano czuć miętę i eukaliptus...katar u nas przeszedł po 2 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze masz w domu za ciepło
Euphorbium jest bardzo dobre i bezpieczne , ja miałam z przepisu lekarza Mozesz sobie kupic i pózniej dawac jak bedzie wieksze Jest bezpieczne dla niemowlat i skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mauuu
Dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie olbas, tylko normalne krople z olejków eterycznych, nic tam nie pisze od kiedy używać...u nas działają fajnie i długo, tylko własnie 3 wystarczą bo sa bardzo intensywne, my też fridy tylko używamy bo grucha jest słaba, afridą można regulować stopień wyciągania fluczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda morska Babycap na zatkany nosek mu pomaga, ale nie wiem czy ten kaszel jest dlatego, że mu to potem spływa i podrażnia czy z innego powodu. Dlatego nie wiem, czy czegoś jeszcze mu na kaszel nie podawać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazaj na krople i olejki bi od tego dziecko (noworodek) moze dostac bezdechu, tak mi lekarka powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renmm

Polecam model Baby nic się nie psuje, nie buczy podczas pracy kompresora, nie mam z nim problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka
Dnia 19.02.2019 o 14:20, Gość renmm napisał:

Polecam model Baby nic się nie psuje, nie buczy podczas pracy kompresora, nie mam z nim problemów.

Tez polecm ten model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×