Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak brałyscie?

LUTEINA PODJEZYKOWA

Polecane posty

Gość Jak brałyscie?

Jak brałyscie luteine podjezykową w ciązy? na czczo czy po jedzeniu? byc moze nie ma to wiekszego znaczenia? mam dylemat a na ulotce nie ma takich informacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dostawałam luteine pod jezyk jeszcze w szpitalu,rano o 6 czyli na czczo potem o 13,zaraz po obiedzie i potem na noc.Mozesz ją zażywać po jedzeniu:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak brałyscie?
dzieki :) ona ma okropny smak ale jakos to przetrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ma ale idzie się przyzwyczaić,szczerze mówiąc chyba wolałabym tą pod język jak tą którą musze zażywać teraz czyli dopochwową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak brałyscie?
ja brałam dopochwową ale dostałam plamien wiec lekarka zmieniła mi na podjezykową..musze to brac na cyste jajnika która wytworzyła mi sie w 8 tc ciazy :( mam nadziej ze sie wchłonie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki zęby sie wchłąnęła,w moim przypadku jest to krwiak który spowodował krwawienie...:(najpierw w szpitalu dostawałam tą pod język a po powrocie dopochwową...niestety uporczywe są po niej upławy(takie wodniste)ale jak trzeba to trzaba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak brałyscie?
nie mozna sie martwic na zapach trzeba byc dobre mysli :) mam nadziej, ze u Ciebie tez bedzie wszystko ok :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak brałyscie?
trzymam kciuki :) ja mam dopiero 20-stego wizyte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres mi sie spuznia bylam u ginekologa zrobil mi usg dopochwowe wyszlo mi jakies zgrubienie stwierdzil zaburzenie hormonalna dal luteine pod jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Luteine można brać z miętowy albo jakimś cukierkiem do ssania luteina pod język a cukierek na język i jest pyszna 😊 tak mi powiedziała Pani doktor 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×