Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orbiterek

Uświadomcie mnie eh jak to jest

Polecane posty

Gość orbiterek

Wczoraj uprawałam sex analny. Miałam dni płodne. Finish był w srodku. Dodam ze chyba sperma była rowniez w okolicach pochwy ... od razu sie wtedy poszłam umyc i mydłem. I tak w ciagu dnia 3 razy. Czy jest mozliwosc wpadki przez to? I cyz po 7 dniach mog zrobic test? cyz wynik bedzie wiarygodny. Mma 21 lat. SUwiadomcie mnie. Bo mnie stres zzera. Okre smam dostac 16/17 styczenia. Licze na powazne odp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prottos
Na pewno nie zaszłaś. To ładnie, że dajesz dupy, podobasz mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbiterek
A test kiedy moge najwwczensije zrobic? moge to zrobic po 7 dniach? aha i czy jest mozliwa wpadka gdyby taka sperma była np na wargach sromowych czy cos? chociaz od razu poszłam sie umyc... ciepła woda z mydłem ... mimo to i tak czuje sie poddenerwowana. Nie wiedziałam ze parner we mnie skonczy. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbiterek
Nie ze z byle kim, moim ukochanym z ktorym mmay plany na przyszłosć. Prosze sie wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbiterek
Czy mogę puścić bąka jak on będzie w mojej pupie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbiterek
Mozesz sie pode mnie nie podszywać? Prosze Was piszcie jak uważacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test najwcześniej po dwóch tygodniach, czyli okolice planowanej miesiączki. Możliwość ciąży jest bardzo, bardzo niewielka. Praktycznie żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbiterek
Eh dziekuje bo odchodze od zmysłów. A jesli plemniki były na wargach sromowych? .. w kazdym razie sie szybk osie tego pozbyłam po umyciach i kapieli. Mopze ktos miał taki pryzpadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie mnóstwo ludzi miało, ale danych statystycznych raczej na ten temat nie ma, więc przestań się na razie przejmować, bo nic nie zaradzisz, a stres może źle wpłynąć na organizm, miesiączka Ci się opóźni i będzie miała jeszcze więcej stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
dajesz w odbyt żeby nie zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbiterek
Rozumiem. Wiem e musze sie uspokoić. Mój Tż mówi ze to nie jest mozliwe tym bardziej jak byłam sie umyc ... ale jak to kobity jest stres.. bo była sperma anie jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbiterek
Chce miec pewnosc po szybkim tescie. By mie cpotem swiety spokoj ... i by sie nie denerwować. Jelsi ktos miał podobnie to bym posłuchała z chacia opowiadan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umycie się nic nie daje
do zapłodnienia dochodzi wewnątrz, tam gdzie woda raczej nie dochodzi także jeśli jakaś część spermy się tam dostała to jest możliwość, że zaszłaś w ciążę. Mała, bo mała ale jest. a niektóre teksty można już po pół tyg. zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można zrobić i następnego dnia, ale na każdym teście jest napisane, że wysoka wiarygodność testu (ok.99%) jest dopiero po dwóch tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbiterek
a jak myslicie mydło zabija plemniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbiterek
moze faktycznie mam duze urojenie schizy .. a wcale tak zle byc nie musi. Ale wole sie upewnic i czekac na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbiterek
Dziekuje za wypowiedzi bardzo w tym Perwersji. Jestem troszke spokojnejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mydło nie zabija plamników
Nie wiem jak w wieku 21 lat można być tak nieuświadomionym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbiterek
No nie wiem gdzie indziej wypisuja ze mydło zabija, wiec chce sie upewnic jak jest to dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×