Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Unknownman

"KONCEPCJA" - dziewczyny prosze o radę

Polecane posty

Gość Unknownman

Witam, może to trochę nietypowe, że pisze facet, ale prosze Was dziewczyny o porady. Staramy się z żoną już drugi miesiąc o potomka i wczoraj znowu żona dostała okres:( Pytanie dość śmieszne i banalna, ale jak wreszcie doczekac się dzidziusia? ile razy dziennie trzeba się starać. Nie wiem juz co robimy nie tak:( Jakie pozycje stosować? myślimy już nawet, że to może wina tego, że tuż po zona biegnie się umyć i od razu jakoś siku jej się zachciewa, może wypłukuje to? MOże to śmieszne co pisze ale sami już nie wiemy co myślec o tym. A jak to u Was wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unknownman
jak często trzeba się starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinuchaaaaa
Starajcie się przede wszystkim w dni płodne,zróbcie sobie przerwę przed płodnymi to wtedy plemniki będą silniejsze.Jeżeli chodzi o pozycję to nie wiem może z nogami uniesionymi do góry.?! I niech zona troszkę poleży po stosunku,niech nie biegnie zaraz do łazienki... Jeżeli nie staracie sie dlugo to nic nie szkodzi,nie martw się.. http://www.edziecko.pl/przed_ciaza/0,79775.html Ta metoda dziala kiedy kobieta ma regularne cykle,ale jeżeli kobieta obserwuje swoje ciało wie kiedy ma owulacje.. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinuchaaaaa
Cos nie mogę podać...hmmm poprostu wpisz kalendarz dni płodnych i Ci wyskoczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już pomijając te wszystkie
to nie tak łatwo zajść w ciążę, my staraliśmy się 16 miesięcy, a jesteśmy zdrowi może blokada psychiczna? za bardzo chcecie mieć dziecko i dlatego się nie udaje? brzmi jak zabobon, ale to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co było wcześniej?
Jak się zabezpieczaliscie? Bo jak tabsy to trzeba poczekać chwilę ażsie wszystko unormuje. Zresztą dwa cykle to wcale nie tak długo. Musicie też wziać pod uwagę parę rzeczy: ile żona ma lat, czy ma regularne cykle, jaki prowadzi tryb życia itp Najlepiej pójść do gina niech obejrzy czy nic nie stoi na przeszkodzie. No i zacząć kwas foliowy łykać - nawetna 3 m-ce przed poczęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinuchaaaaa
A ja wlasnie słyszałam,ze jak po tabletkach anty to kobieta jest bardziej płodna,tak powiedział mi mój gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc lekarzy radzi by kochac sie co drugi dzien. Po stosunku zona nie powinna tez odrazu leciec do kibelka tylko postarac sie chwilke polezec. Staracie sie dopiero 2 miesiace wiec króciutko, wiem ze jak sie pragnie malenstwo to strasznie dlugo ale postarajcie sie dac na luzik bo tak jak juz ktos wyzej pisal - im bardziej pragniecie tym dluzej nie bedzie sie Wam udawac. Robiliscie juz jakies badanka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin tez uwaza ze zaraz po odstawieniu tabsów latwiej jest zajsc w ciaze ale co lekaz to inna opinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasda
co dwa dni w okresie płodnym i kalkulatorem internetowym to wy sobie możecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×