Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bloondi20

Wraca z pracy i tyle mam z dnia.

Polecane posty

wiekszosc ludzi - no ko co jak lubi Boze ale wy nie macie sie o co czepiac naprawde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co porównywać - to są różne systemy kształcenia w UK studiuje się często na zasadzie modułów - np. 3 + 2 + 1 niech autorka się pochwali jaki ma tytuł zawodowy, to łatwiej będzie stwierdzić, czy skończyła studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy w wieku 20 lat mozna skonczyc high school i 4 lata uczyc sie zawodu fryzjerki?? nie ma studiow fryzjerskich nawet w anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
College to nazwa zwyczajowa odpowiada polskiej szkole policealnej, studium, licencjatowi, przy studiach przyrodniczych służy do podciągnięcia nędznego poziomu po szkole średniej, ale kumpel kończył College jako 2 etap studiowania nie ma takiego formalizmu jak na Kontynencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważane tytuły po skończeniu to Ph.D., J.D., M.D. - tak jakość pomiędzy magistrem a doktorem a z fryzjerstwa to się dostaje dyplomik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu mam pelno dyplomikow z podstawowki he za piekny stroj na karnawal, za przyjaciela przyrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka powinna się rozwijać i zrobić Doctor of Science z dynamiki kwantowej balejażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziewczyna ma racje w niczym nie oszukala zawodu mozna w england nauczyc sie nawet przez rok jak masz dobre doswiadczenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc ludzi
Bloondi20- mam nadzieje,ze sie nie obrazilas, po prostu nie powinnas mowic ,ze skonczylas studia,bo college to nie studia, jezeli o tym nie wiedzialas, bo na to wyglada,no to teraz wiesz i tyle. niestety ,widze topik zszedl na calkiem inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer - odpowiednik polskiej szkoły policealnej, czyli takiej, do której idąc musisz mieć skończone 4 lata edukacji średniej bez matury i co najmniej 18 lat -- to nieporozumienie wyjaśnione i można wracać do butownia się w temacie ja to bym mógł siedzieć w domu na utrzymaniu bogatej żony, bez problemu zapewniłby sobie rozrywkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze college jest polaczeniem licea technikum i zawodowki, kazdy wybiera co chce ale studia to juz cos odrebnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc ludzi
akronim- a co bys robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×