Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość musze z kims porozmawiac

Czy moje zycie w zwiazku ma sens

Polecane posty

Gość musze z kims porozmawiac

Pisze tutaj, bo sama nie wiem juz co robic.W moim zyciu a mam lat 28 spotkalo mnie wiele zlego.Ojciec i Matka alkoholiki, zawsze radzilam sobie sama, wyprowadzilam sie z domu w wieku 17lat, sama utrzymywalam siebie, rzucilam szkole, bo musialam pracowac.W wieku 21lat, zakochalam sie, bylam szczesliwa i myslalam ze juz tak bedzie, niestety bylam zdradzana przez dlugi czas o czym sie dowiedzialam przypadkiem.Odeszlam jak tylko sie dowiedzialam z coreczka ktora wtedy miala roczek.Mimo tego ze bylam zalamana swietnie dawalam sobie rade, nie mialam zadnego wsparcia ze strony rodziny, tak jak kiedy bylam nastolatka tak i wtedy kiedy zostalam sama z dzieckiem.Przez kilka lat bylam sama, moze spotykalam sie z kims, ale to nigdy nie bylo to.Dalam sobie spokoj no i wtedy kogos poznalam.Razem jestesmy juz ponad rok, to wspanialy czlowiek dla mnie i dla coreczki rowniez.Problem w tym, ze ja juz nie potrafie ufac, nie wiem jak mam to w sobie zmienic, wydaje mi sie, ze mam rowniez niskie poczucie wlasnej wartosci, nie wiem jak sobie z tym radzic.Moj partner wie o tym, niby wszystko jest ok, tz ja zachowuje sie normalnie ale w srodku zadreczam sie, boje i nie ufam mu.Jak sobie z tym poradzic?Dodam, ze pracuje i stram sie zyc normalnie, jednak w srodku jestem przepelniona bolem i zalem, nie wiem jak sobie z tym radzic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×