Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mateczka32

Co myślicie o imieniu Arleta?

Polecane posty

Gość Mateczka32

Bardzo nam się z mężem podoba, szczególnie pisane przez 2xt, ale jeszcze się zastanawiamy. Co myślicie o tym imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mala miala
Ladne i niespotykane tylko zdrobnienie troche dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje jedyne skjarzenie
to pani Arleta Czyż występująca wieki temu w programie "Czar par". Ładne imię, może sprawiać trudności małemu dziecku, ale na pewno wymyślicie jakieś zdrobnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli27
straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kuzynkę Arlettę
ma 18 lat. Kiedyś mnie szokowało to imię a teraz przywykłam bo się osłuchałam. Ale mnie nie zachwyca specjalnie takie jakieś twarde jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolkolkolkolkolkol
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania bania
jak dla mnie okropne jest tyle pieknych imion ale to twoje dziecko i twój wybór tylko czasem mozna wyrzadzic krzywde dziecku smiesznym i dziwnym imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafciakowiec
jakies takie wiejskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być choć dla osób z wadą wymowy może być ciężko, może lepiej Aneta?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goutkhgdtesi
brzydkie strasznie. Stare i powazne, okropne, twarde i jakies nijakie. Okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieś taczy i śpiewa
wieś taczy i śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na to co Tobie pasuje
nieładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka32
Nie chcemy wyrządzić krzywdy maluszkowi. Po prostu imiona typu Kasia czy Ola są bardzo pospolite a znowu Nikole i Dżesiki też do nas nie przemawiają. Arletta wydaje się być idealnym kompromisem, ale jeszcze się zastanawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaanka
Arleta jest swietnym przykladem imienia dla ludzi z tzw. kompleksem wiesniaka... po pierwsze imie to jest pochodzenia francuskiego i powinno byc zapisane przez 2t, ale w naszym pieknym kraju ludzie czesto popelniaja bledy, tak jak z reszta w tym przypadku :/ wracajac do tego imienia majacego byc kompromisem jak zaznaczyla autorka to kojarzy mi sie z dziewczyna o wygladzie Jagny zbierajacej buraki w jakis tam swiebodzicach.... sorki, ale wymiekam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespotykane imie?no co wy
30 lat temu rodzice mi je nadali,do tego znam kilka innych Arlet w podobnym wieku.Moze wtedy bylo "niespotykane" (podobnie jak np.Sylwia).Teraz juz takiego wrazenia nie robi.Co do wiesniactwa-nie,moi rodzice bynajmniej nie mieli,ani nie maja zadnego "syndromu",tudziez kompleksow. Mieszkam za granica i tutaj nikogo moje imie nie dziwi:)-to tak na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazzz
Niestety to wynika z kompleksów. Już nie chcę wspominać o tym że dobrze mieć jakiegoś dobrego patrona, ale można dać dziewczynce imię jakiejś POLSKIEJ królowej. Ale imię polskie królowej, w niektórych kręgach uznano by za buraczane, ale francuskiej czy nienieckiej za szczyt elegancji. To nie kompleksy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidze tego imienia. Znam jedna i puszcza sie na lewo i prawo. Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam,że to ładne imie . Tak samo jak Aurelia i Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo nieprzyjemne dla ucha i trudno je zdrobinic - mozna sobie jezyk polamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
średnie, ale lepsze niż oklepana Julka, Maja, Zuzia, Lenka, Wiktoria i inne badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta

Mam na imię Arleta, nie róbcie tego dziecku. Dla mnie koszmar, wolałabym sto razy Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noto
23 minuty temu, Gość Arleta napisał:

Mam na imię Arleta, nie róbcie tego dziecku. Dla mnie koszmar, wolałabym sto razy Aneta

A dla mnie twoje imię jest sto razy bardziej ładniejsze niż Aneta. Twoje imię jest przepiękne. W ogóle imiona jak:

Arleta, Arletta, Ariadna, Aurelia, Stella, Ineza, Eliza, Inga, Ama, Emma, Kornelia, Malina, Jagoda, Róża, Rozalia, są przepiękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vggjjjjh

Uważam, że to bardzo ładne imię i nie powinnaś się sugerować opinią na forum, bo każdy ma swój gust. Imię mojej córki tutaj tez było przez niektórych skrytykowane, ale mam to za przeproszeniem gdzieś, dla mnie jest najlepsze, dlatego je wybrałam. Tu każde imię jest objechane, bo psychiczne niektóre leczą kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×