Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabi & Carlos

Menu na chrzciny- proszę o pomoc!!!!!!

Polecane posty

Gość Gabi & Carlos

Witam, A więc w lutym będziemy chrzcić nasze dziecko. Msza w kościele będzie o 16.30, więc obiadu nie podajemy. Proszę o pomoc w skomponowaniu menu. Jedno danie gorące chcemy podać i zimną płytę (dosyć dużo tych przekąsek żeby był wybór). Będzie 25 osób. Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllkkjkhhj
schabowe ziemniaki ziemniaki schabowe rosol schabowe ziemniaki rosol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
gyros z kurczaka rolada serowa ryba po grecku bigos pudliszki jajka z pasta z tunczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi & Carlos
kllkkjkhhj oj biedna twoja rodzina, że tylko tyle potrafisz ugotować... Bella Bella dziękuje:) Piszcie więcej propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi & Carlos
Jaka to rolada serowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi i Carlos
Zmieniłam ciut pseudo. Proszę pomóżcie mi skomponować menu na chrzciny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
kupujesz tłusty ser ucierasz na tarce roztapiasz w garnku mieszajac cały czas az zrobi sie jak plastelina wcześniej robisz farsz: -szynka pokrojona w kostke - ogórek konserwowy w kostke -papryka konserwowa w kostke - wszystko to mieszasz z serkiem smietankowym topionym jak ser bedzie juz miekki to kladziesz na blat i rozwałkowujesz jak ciasto na makaron i rozsmarowujesz farsz potem zwijasz jak rolade wkładasz do lodówki aby zastygło i podajesz pokrojone w plastry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi i Carlos
super ta roladka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfdbguyijmnbvcxtuuin
Gorące danie koniecznie po dosc długiej mszy w zimnym kościele. Do tego ja bym zapewniła: różne wędliny, śledziki na ciekawy sposób, schab po warszawsku, ze 3 rodzaje sałatek, cś w galarecie np. szynki nadziewane kremem śmietanowo-chrzanowym) pychota i ładnie wygląda na stole, może tatar jeśli goście lubią (u mnie zawsze brakuje) Jeśli będzie mocniejszy alkohol to proponuje też podać po 3 godzinkach np. bigos gorący. Wszystko zalezy od tego, czy chrzest jest w sobotę (wtedy goście mogą siedzieć do późnej nocy i więcejjest jedzenia potrzebne) czy w niedziele (i tak z kościoła wyjdziecie ok 18 a ludzie do pracy w poniedziałek idą) życzę powodzenia:-) Ja chrzciny robiłam w restauracji, wypadały w niedzielę ale z kościoła wyszliśmy o 14. Był więc obiad z dwóch dań, wiele przekąsek zimnych, a potem strogonow gorący. Impreza z uwagi,że to była niedziela trwała do 20.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
i jest bardzo syta bo po drugim plasterku masz dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi i Carlos
podajie tez jakies tanie przepisy bo moi goscie raczej duzo w kopercie nie przyniosa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi i Carlos
podajie tez jakies tanie przepisy bo moi goscie raczej duzo w kopercie nie przyniosa.... :-D (no wiecie o co chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi i Carlos
To wyżej z tą kopertą to podszyw Chrzciny będą w niedziele Dziękuję za propozycje i proszę o jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi i Carlos
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi i Carlos
podnosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
mozesz zrobic na ciepło roladki mięsne z mięsa wieprzowego - ogórek, papryka , oliwka, cebula - lub z farszem z pieczarek - albo z ananasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
mozesz tez ugotowac barszczyk -szybko i na ciepło do tego kup gotowe uszka i juz masz cos ciepłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
ja zawsze zamawiam sobie tace z mięsem w restauracji, a w domu robię tylko sałatki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×