Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama_agatki

Puma szara-kupię:)

Polecane posty

Witam, czy ma ktoś z Was do sprzedania wodę perfumowaną albo toaletową puma (szare opakowanie)? Chętnie odkupię, pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwolenniczka
Cześć..:) ja też szukam tych perfum i nigdzie nie mogę ich znależć. Szczęśliwa bym była jak by chciał ktoś odsprzedać PUMY SZARE..:) Pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenusia
ja mam ale one sa po 120zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie kupicie na
allegro? Ja sobie własnie zamówiłam 10 próbek szarej pumy, a są tak mocne, ze wystarczy dosłownie malenka kropelka by uzyskać intensywny zapach na cały dzień. Zamówienie dotarło do mnie wczoraj, i pierwszy raz od chyba 7 lat pachnę szarą pumą. Cudowny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaki
na allegro jest swietny zamiennik szara panthera. zakochalam sie w nim, istna puma woman;) ale ciezko go dostac niestety;/ trzeba na biezaco sledizc aukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka pumy
Znalazlam na allegro tą szarą pantherę i teraz się zastanawiam- brać czy nie? Może ktoś mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kocham szarą pumę i szukam czegoś podobnego, mam E PUNĘ ale zapach nie przypomina pumy, a ostatnio kupiłam SZARĄ PANTHERĘ i zaraz po użyciu pachnie prawie jak puma bo potem to sama nie wiem czym:( taki jakiś mdły zapaszek, Musisz sama zdecydować, bo ja nie jestem zadowolona. I nie kupowałam na allegro tylko w sklepie internetowym, tam była za połowę ceny niż na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka puma
Od kiedy nie moge kupić pumy już drugi raz kupiłam ten zapach szara pantera w sklepie bo mają cały czas promocję a na allegro jak się pojawi to jest drożej, wydaje mi się że jest całkiem dobry zapaszek taki sam jak szara puma i długo się nawet trzyma. Moja sąsiadka która tez szarej pumy używała i tez nie może jej teraz kupić, kiedy mnie spotyka jest zazdrosna bo myśli ze mam jakiś mega zapas pumy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaspapas
Ja kupiłam ten perfum na allegro i wydaje mi się, ze panthera szara jest extra. Zapach jest super i bardzo trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_Pumy_szarej
Kupiłam kilka dni temu 3 szare panthery w sklepie www.edp24.pl i dostałam extra gratisa - krem nawilżający do twarzy . mają tam teraz promocje i do zakupów powyżej 50 zł dodają kosmetyk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina - Katarzyna
Teraz do zakupów za 70zł w sklepie http://www.edp24.pl dodają do perfum - gratis krem przeciwzmarszczkowy AA prestige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadryga
skusiałam się waszymi komentarzami na zakup perfum w edp24.pl zakupiłam 2 perfumy pantere 50ml i zapach maxxi 100ml ,czyli pume i mexxa . w paczce dostałam dodatkowo promocyjny krem AA do cery wrażliwej oraz sporo próbek kremów :-) polecam ten sklep http://www.edp24.pl/index.php?p319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkczarna
Mam do sprzedania odpowiednik szarej Pumy, Francuskie perfumy Avenu Szara Pantera, które mają taki sam skład jak wycofana z Polski Szara Puma. Cena perfum 70 zł 50 ml . Mam też do sprzedania 10 ml testery w cenie 15 zł, które idealnie nadają się do torebki. . Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 517852343 lub e-mailowy kkczarn@go2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap1986
Chciałabym odświeżyć temat ponieważ jestem ciekawa czy można jeszcze gdzieś kupić szarą pumę? jeśli tak to gdzie ? byłabym wdzięczna za info z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.MARIJA
kilka razy w zeszłym roku puma pojawiła się na alledrogo z ceną około 200-300zl za tester 50ml , potem wyczytałam na forum, że te testery to nie koniecznie pachną pumą.... Osobiście kupuję dobry odpowiednik tj. szara panthera pa 101 paris avenue , jest niezły ze względu na dobry i trwały zapach. W necie jest sklep gdzie do tej perfumy dostaniesz jeszcze jakieś inne gratisy- próbki perfum i kremów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Pumy szarej
Panthera z Paris Avenue- niemalże identyczny zapach jak Puma szara. I o wiele tańszy niż obecne ceny :) Boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_z_zielonego_wzgórza
Tak tak, popieram! Perfumy Paris Avenue znajdziesz na www.edp24.pl . Ja stamtąd szarą pumę już kupuję, a Ty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamkowaCzarownica
Ja kupuję :D Kiedyś spróbowałam tej szarej pumy, dlatego przyciągnął mnie wątek :p Nawet niezła była. Ale jak się rozszalałam z zakupami na www.edp24.pl to kupiłam też Paris Avenue - Essense, to nr 40. Troszkę może nawet są podobne, ale jezeli chodzi o jakość to podobna - czyli super!. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantycznaromantyczka
Paris Avenue, mówicie? Też lubię :D Teraz chyba zamówię jakieś perfumy w ciemno, nieznane, bo takie mają ceny, że nie szkoda, a jak mi się nie spodobają to oddam siostrze. :D Jakie polecacie? Nie za słodkie, bo nie trawię.. Zamówię na edp24.pl, bo dają gratisy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam kiedyś perfumy z www.edp24.pl te Paris Avenue Titanium właśnie, ale jakoś mi nie podpasowały, ale zamówiłam Paris Avenue Keizo i cały czas je kupuję. Ostatnio robiłam większe zamówienie to nawet za przesyłkę nie musiałam płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca_perfum
Kurczę, jaki stary wątek, aż dziwne, że ktoś tu jeszcze żyje. Słuchajcie, dziewczyny kochające perfumy paris avenue. Chcę kupić dla siebie perfumy. Lubię jaśmin, konwalie, generalnie kwiaty. Zapach ma być prosty, ale też wyjątkowy w swoim rodzaju. Tak, odpowiada mi Paris Avenue, dobrze też żebym mogła kupić je na www.edp24.pl, bo wiem, że wiarygodni są. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek żyje, bo cały czas ktoś szuka szarej pumy. :) Ja też szukałam, szukałam, aż znalazłam w Paris. Zgadzam się z Waszymi opiniami, odpowiadają mi te perfumy lepiej niż sądziłam, bo wiadomo na początku podchodziłam do tego sceptycznie. Szukasz wciąż tych perfum? Bo nie wiem czy się produkować, czy już po ptokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na www.edp24.pl znajdziecie wszystkie trzy Pumy, szarą czerwoną i różową. Szukajcie pod nazwą Pantera. Bardzo atrakcyjne propozycje mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukująca_perfum spróbuj Paris Avenue - Organics, pachną jaśminem, ciepło, słodko nawet mogłabym powiedzieć. co do pumy, taak, ja mam różową z paris i pachnie genialnie, też kupowałam na www.edp24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puma szara była jednym z piękniejszych zapachów jakie znam i nie była wcale droga, dlatego nie dziwię się, że zamienniki paris avenue nie są drogie. :) Ja je kupuję już od dłuższego czasu, strasznie ciężko się rozstać z tym zapachem, wszelkie inne perfumy dla mnie nie pachną tak atrakcyjnie jak właśnie ona. Spróbuję w tym sklepie edp24.pl bo jeszcze nie znam tego sklepu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę polecam zapach SZARĄ PANTHERĘ, jest taka sama jak SZARA PUMA i utrzymuje się naprawdę długo. Kocham ten zapach i ciesze się, że trafiłam po tylu latach na taki zamiennik, który niczym nie odbiega od oryginału. A perfumę kupiłam na allegro - allegrowicz nick angelhurt - HURTOWNIA "BODO" s.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka11
kupiłam zamiennik dostałam wczoraj identyczna jak szara puma polecam wszystkim po prostu cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×