Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama_agatki

Puma szara-kupię:)

Polecane posty

Gość e_kathy
Jeszcze nie miałam takiej dobrej kopii oryginału a testowałam sporo zamienników drogich perfum. Używam pantery od kilku lat a wcześniej Pumkę i zastanawiałam się jakim cudem perfumy Pantera pachną identycznie jak wcześniej Szara Puma, bo są to identyczne zapachy. Konsultant który dostarcza mi ten zapach powiedział, że podobno została zakupiona receptura Pumy we Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumanka
kupiłam perfum Panthera szara z Paris za 35zł i zapach jest identyczny jak oryginalny tester Pumy woman który miałam za 160zł z alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkaa55
Czy ktoś dysponuje listą odpowiedników zapachów De luxe ? Na pewno zapach numer 101 to puma szara, ale dostałam dodatkowo próbki 50 zapachów i nie wiem jakie to odpowiedniki. Proszę o listę odpowiedników !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamis
Aktualny odpowiednik pumy szarej to Paris Avenue - Pantera ( szara ) panthera. Wystarczy, że wpiszesz w google, a na pewno znajdziesz raz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia Kaczmarek
Polecam szarą Panterkę. Pachnie identycznie i ma fajną cenę. Ja kupuję na edp24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam od mojej mamuśki na mikołaj perfumy Pantera, dawniej to była Puma szara i powiem szczerze że to identyczne zapachy. Porównywałam go z końcówką perfum ze starego flakoniku pumy i nie ma żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby_blue

Dziewczyny, jak tak czytam wasze posty o tych perfumach, włączyła mi się nostalgia. Mam ogromny sentyment do Pumy woman, do jego unikalnego świeżego i lekkiego zapachu. Z niezadowoleniem przyjęłam wiadomość o ich wycofaniu z rynku. Później próbowałam znaleźć jakieś odpowiedniki, kilka razy kupiłam jakieś "badziewie" na allegro. Dziewczyny pisały tu o panterze szarej, które kupują na edp24.pl, spróbowałam i ja. Jestem zadowolona, zapach utrzymuje się naprawdę długo, cenowo tez całkiem ok 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×