Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Byłybyście z takim facetem?:(

Polecane posty

Witam Was, dręczę się myślami jeszcze, więc chciałam Was zapytać o to czy byłybyście z takim gościem. Do rzeczy: Poznałam faceta, ktory po ok 2 m-cach znajomości oznajmił mi,że wziął rozwód.Czyli jest rozwodnikiem wg.niemieckiego prawa. Ma pochodzenie niemieckie i ileś tam lat wcześniej ożenił (ślub cywilny)się w Niemczech i po ok pół roku wziął rozwód. Sedno sprawy:zaraz po poznaniu się powiedziałam wyraznie,że szukam kawalera. Nie zdradził mi od razu swej tajemnicy, dopiero po jakimś czasie:( Stracone zaufanie, mało powiedziane.czyli wg wiary katolickiej kawaler, wg prawa w DE -rozwodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
wedlug wiary katolickiej tez rozwdonik. i trzeba dyspensy aby za niego wyjsc. wlasnie skonczylam nauki przedmalzenskie to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę?,czy żartujesz?Nie znam się na tym.Ale np. ślub kościelny w PL nie mógłby się odbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
w czym masz problem? -ze Cie oklamal? -ze jest rozwodnikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
moglby jakby dyspense od biskupa dostal. i po co mam zartowac? a Ty jakas powalona jestes ze po 2 miechach myslisz o slubie z gosciem o ktorym nic nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
to dwa razy na NIE. A na TAK? Masz cos na TAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę przyszlościowo,po co mialabym być z nim,wiedząc,że nigdy nie zalegalizuję związku?! Od biskupa to ponoc tylko poślubie kościelnym,on miał cywilny.Nie uczęszczałam na nauki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Po dwoch miesiacach znajomosci powiedzil ci, ze jest rozwodnikiem. I to cie martwi? Nie wyobrazam sobie, aby takie wyznania mowilo sie kazdej poznanej osobie, od razu, w pierwszym dniu. Wyluzuj kobieto! Dziwi mnie takze to, ze ty malo znanemu czlowiekowi od razu mowisz, ze szukasz kawalera....Zawsze mi sie wydawalo, ze najpierw poznaje sie czlowieka, spotyka sie z nim, a potem tworzy sie zwiazek. A ty tak od razu szukasz faceta do slubu i od razu o tym inforumjesz??? Daj ogloszenie w prasie. Oszczedzisz na czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zinnka,daruj sobie!Moje życie mój wybór! Podczas pierwszych spotakan przy luznych rozmowach,oznajmilam,że nie wyobrażam sobie bycia z facetem po przejsciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
to masz trudny orzech do zgryzienia.Musisz spokojnie zastanowic sie co jest dla Ciebie piorytetem- -kawaler czy moze byc rozwodnikiem , ale dobrym czlowiekiem; -czy slub koscielny jest dla Ciebie taki wazny, ze nie pogodzisz sie z cywilnym; Zalezy ile masz lat .Bo jak jestes po 30stce , moze juz byc problem , bo na rynku matrymonialnym coraz mniej jest kawalerow a coraz wiecej rozwiedzionych. Roumiem , ze dzieci z tego zwiazku nie ma .Czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×