Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odzieci neoostrady chyba

jak mozna pytac na forum o imie dla swojego dziecko ?!!

Polecane posty

Gość odzieci neoostrady chyba

to chyba jakies skonczone kretynki tak robią czy jak sie pieprzyły to tez pytały -jak długo i jak głosno mają jęczec ? no chyba tak ja to nawet nigdy nie napisałam na forum...jak sie moje dziecko nazywa a po huj a co dopero innych kretynów pytac orade w tak prywatnej sprawei ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdura wirusow nie
zgadzam sie w 100%. niektorzy to kroku nie potrafia zrobic bez wczesniejszego zasiegniecia rady na kafe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba że
chca dać jakieś wymyslne imię i sprawdzają reakcje (jak dla mnie oczywistą )ale jednak ile ludzi tyle opini WIĘC MOŻE DLATEGO natomiats pytać o imię popularne ale KTÓRE SIE BARDZIEJ PODOBA to bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnieee
a ile takich watków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co ci to przeszkadza?? w ogóle nie musisz wchodzić na takie wątki a przyszli rodzice chcą po prostu sprawdzić jak na imię reagują inni, w końcu będzie towarzyszyło dziecku przez całe życie nawet jeśli nie jest to żadne wymyślne imię, można po pewnym czasie mieć mętlik w głowie, a ktoś obcy może zauważyć coś czego my nie widzimy.. zresztą jak w każdym innym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uwazam
ze musi im sie strasznie nudzic ze zakladaja takie tematy.tobie autorko chyba tez ,co??? bo twoj temat tez jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka x 2
ja tez tego nie rozumiem jak mozna byc takim pustakiem by ktos wybieral imie dla dziecka! moze lepiej isc do ksiedza albo wrozki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirayhhgdhdhdh
to tak samo jak by z kalendarza szukali robisz wielkie hallo, ludzie tu się pytają o wszystko w końcu to forum !!! czy jak sie pieprzyły to tez pytały -jak długo i jak głosno mają jęczec ? no chyba tak tekst godny matki ja uprawiam sex a się pieprzysz :O:O:O żałosna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupota
jaki metlik??? przecież na spokojnie można dzień po dniu SAMEMU weryfikowac czy się podoba czy nie ostatecznie zapytac kogoś z rodziny mozna też nie dublowac imion które są już w najbliższej rodzinie mozna też sprawdzic jak będzie dane imię brzmiało razem z nazwiskiem itd ale pytac na forum jakie imię DLA MOJEGO DZIECKA POLECACIE no cóż dorosła, dojrzala osoba nie zada tego pytania wierzcie mi a społezceństwo zwykle xle reaguje na wymyslne imiona i tych należy unikac....bo na forum i tak uslyszycie odp. typu "chyba zwariowalaś ze tak chcesz nazwać swoje dziecko, nie krzywdź dziecka itp." no chyba że ktoś lubi tego sluchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×