Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NoMorePromisses

Suchosc pochwy a replens

Polecane posty

Gość NoMorePromisses

Mam problem z suchoscia pochwy, spowodowane jest to antykoncepcją. w internecie znalazlam srodek nawilzajacy i z opisu wydaje sie naprawde super. Ale mam pytanie, czy ktorac z Was go moze stosowała? Sprawdza się? Na codzien az tak bardzo suchosc mi nie przeszkadza- tylko czasem, ale podczas stosunku to koszmar jakis. A moze stosujecie cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendowycukierek
mam tak samo jak ty, ale nie wiem jak sobie ztym radzic tzn sa na to rozne srodki ale chcialabym miec naturalne nawilzenie podczas stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoMorePromisses
Te środek to Replens MD, zapomniałam podac nazyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoMorePromisses
Ewentualnie może żel Floragyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoMorePromisses
lawendowycukierek, też bym wolała miec naturalne nawilzenie, ale skoro nie mam, to trzeba radzic sobie w jakis inny sposob. Niestety ;/ Bo na serio glupio mi jak chlopak mnie piesci a tu sucho ciagle i przed wejsciem musi mnie sam "nawilzyc" sliną. a nie chce zadnych zelow nawilzajacych stosowanych podczas stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematycznie
znam to... :/ Ja póki co wypróbowałam żel durex play i NIE polecam. Strasznie się klei i wcale nie przynosi ulgi, czasem nawet szczypie. Jeśli nawilżenie to tylko z apteki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoMorePromisses
No wlasnie, ja chce do apteki isc, i dlatego sie pytam czy te oreparaty ktorych nazwy napisalam sa skkuteczne. Prosze o wypowiedz kogos, kto uzywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomogechetnie
daj tel. jak przyjade to zobaczysz jaka bedzie mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×