Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chatmodels

PRACA NA VIDEOCZATACH

Polecane posty

Gość chatmodels

UWAGA ! PRACA WE WŁASNYM DOMU ! Witamy serdecznie. Szukamy dziewczyn,kobiet,mężczyzn i par do pracy w charakterze "live performer". Jest to praca przed komputerem, polegająca na rozmowach z ludźmi z USA oraz Europy Zachodniej.Połączenia z naszymi konsultantkami NIE są oferowane odbiorcom z Polski. Osoby z którymi piszemy widzą nas, czat jest zbliżony do czatu na Onecie, Wirtualnej Polsce lub Interii, istnieje podział na czat publiczny i czat prywatny. Dni i godziny pracy ustalasz sobie wedle własnego uznania, wolnego czasu, i planu zajęć. Zapewniamy pełną pomoc techniczną oraz dyskrecję - istnieje możliwość zablokowania nie miłych rozmówców. Warunkiem współpracy jest: -ukończone 18 lat -kamera internetowa (oferujemy pomoc w doborze odpowiedniej kamerki w razie braku) -znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym. -komputer z dostępem do Internetu. OFERUJEMY: -elastyczne godziny pracy -wynagrodzenie płatne co 2 tygodnie -wysokie zarobki od 1 do 3$ za MINUTĘ prywatnej konferencji !! -premie za efektywność -ciekawą pracę którą możesz traktować jako stałe źródło dochodu lub pracę dodatkową. Jeśli jest Pan/i zainteresowany/na lub chciałby dowiedzieć się więcej, proszę się z nami skontaktować. Zachęcamy do polecenia naszej oferty znajomym i koleżankom lub ewentualnego zapisania naszego kontaktu w celu podjęcia pracy w przyszłości. Więcej informacji na www.chatmodels.pl Zainteresowane osoby proszę o kontakt: praca@chatmodels.pl lub gg: 24830860

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekno nocy
oj te studia :)) a potem zdzierają kasiorkę z tych biednych dziewczyn , dziewczyny nie dajcie się nabrać , dostajecie (pracując w studio) połowę tego co zarobicie .. przerabiałam to .. jeśli któraś chętna rozpocząć pracę na czacie zagranicznym na własny rachunek to chętnie pomogę - podpowiem jak założyć konto na czacie i służę wskazówkami ( siedząc przed kompem mam troszkę czasu i mogę pomóc gdyz wiem że na początek to troszkę cieżkie i skomplikowane jak dla niektórych ) Oczywiście moja pomoc jest bezpłatna !! Oto mój mail : piekno.nocy@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne videochaty. To zwykłe ku/re/wstwo i wyzysk młodych i naiwnych dziuń. Spie / rda /lajcie stąd naciągacze i złodzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ el camillo nie wypowiadaj sie jak sie nie znasz idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty debilu z pewnością się znasz :) Pewnie sam "pracowałeś" w takim czacie :) Pokazywałeś nagie ciałko jakimś oblechom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz nieskomplikowanej Pracy z zarobkiem Powyżej 98 zł Netto za godzinę ? Dodatkowo, zapewniamy zwrot kosztów na: zdrowie, urodę, sport, rekreację, zagraniczne i krajowe urlopy oraz zwrot kosztów dojazdu i akcesoria do pracy zainteresowana ?? Zostań Web Prezenterką, to nic trudnego na pewno sobie poradzisz Informacje i rekrutacja przez stronę http://www.studiocam7.com Postaw na swoją stabilność i niezależność finansową !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@piękno nocy: Nie naciągaj. Sama się rozbieraj przed tymi zboczkami ale nie mieszaj dziewczynom w głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz Pracy z zarobkiem Powyżej 98 zł Netto za godzinę ? Zapewniamy również zwrot kosztów na: zdrowie, urodę, sport, rekreację, zagraniczne i krajowe urlopy oraz zwrot kosztów dojazdu i akcesoria do pracy zainteresowana ?? Zostań Web Prezenterką na pewno sobie poradzisz Informacje i rekrutacja przez stronę http://www.studiocam7.com Postaw na swoją stabilność i niezależność finansową !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj czegoś dla siebie na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami trafiającymi w Twój gust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotomat
powiem tak, ja się nie wtrącam do tego co kto robi, jak to niektórzy, generalnie zaoferowałem kilku dziewczynom zdjęcia, które wykorzystują na stronach, tego typu, oczywiście doradziłem tez kilka kwestii- w zakresie zdjęć, są zadowolone zwiększyły ilość dochodów tylko poprzez odpowiednio wykonane zdjęcia , generalnie specjalizuje się w tym, w powyższej sprawie pisać GG 5823915, dyskrecja gwarantowana, porady i dorady gratisowo, najniższe ceny za zdjęcia, i sporo do wyboru, w zakresie cenowej również retusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca na chatach dla dziewczyn z Krakowa- racquet@wp.pl Dajemy umowę, elastyczny grafik, wysokie zarobki. Zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość webcamlover
Nie pakujcie się do żadnej pracy na seks czacie. Nie wierzcie w anonimowość na takich czatach, choćby były "z drugiego końca świata". NAGRAĆ obraz z seks czatu, OBOJĘTNIE JAKIEGO, to ŻADEN PROBLEM, a ktoś niezaznajomiony z komputerami może nagrać to nawet zwykłą kamerą. Są tacy co tylko tym się zajmują, a potem sprzedają wasze filmiki na swoich stronach. W sieci jest pełno takich filmików i pozostaną tam (ogólnodostępne dla wszystkich - także waszych najbliższych) już chyba dotąd, dokąd internet będzie istniał, albo i dłużej (czyli - NA ZAWSZE, bo nie da się ich całkowicie usunąć). Jeśli już nie macie wyjścia, albo jest wam obojętne to że każdy będzie mógł was zobaczyć i zidentyfikować, to zróbcie własne rozeznanie jakie strony są dostępne i zarejestrujcie się SAMODZIELNIE na tych jakie wam najbardziej pasują i wydają się wiarygodne. W żadnym wypadku nie pracujcie dla żadnego studia ani innego pośrednika (wiele ze stron to właśnie pośrednicy), oni zabiorą wam większość tego co zarobicie i jeszcze potem zrobią z was prostytutkę, bo będą mieć wasze wszystkie dane i prawa do wszystkich nagrań z waszych "sesji" i zdjęć umieszczonych na takich czatach (czym mogą was szantażować do końca życia). Poza tym, nie jest to łatwy kawałek chleba. Na początku może znajdziecie zainteresowanie, ale z czasem jak już nagrania z wami zaczną krążyć po internecie, to niewielu będzie wam chciało płacić. Chyba, że macie ogromną umiejętność przekonywania. To praca tylko dla ekshibicjonistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem na serio warto :) ja pracuję na holenderskiej stronie- wystarczy znać trochę angielski. polecam bardzo, mili userzy- można serio z nimi pogadać bez pokazywania wszystkiego, wypłaty co 2 tyg Nie widzę sensu pracowania dla agencji która zgarnia nawet 60 % zarobków, Polecam zalogowane się przez linka: http://www.xmodels.com/c103911 Wtedy na początek dostaje się bonus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×