Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamek111

poznam puszystą panią

Polecane posty

nikt tu nie docenia mojego nędznego talentu wierszoklety, więc podeprę się klasykiem Puszek okruszek Puszek kłębuszek Bardzo go lubię Przyznać to muszę Puszek okruszek Kłębuszek Jest między nami sympatii nić Wystarczy tylko Że się poruszę Zaraz przybiega by ze mną być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylki masz? napaleniec:P no tak, a kto inny siedzi o tej godzinie na forum? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za gust
masz kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek kupil mi psa za sto dwadziescia dwa, podlaczyl go pod prad, pod sto dwadziescia volt. Puszek okruszek, spalony brzuszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały Michaś miał wysypkę. Przyszedł doktor, stwierdził grypkę, lecz po chwili rzekł: Aprillis! To nie grypka, lecz syfilis :p to tak trochę nie do tematu, ale musiałam się podzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapki z puszkiem...... mi sie przypomnialy byl tu taki topik jakas dziewczyna zalozyla ze maz jej kupil klapki z puszkiem nie no takie jaja sobie robilismy i wlasnie akronim takie teksty mniej wiecej pisalam tez mi sie wtedy tak skojarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam ten topik! Poprawiliście mi wtedy bardzo humor :) Miałam fajną zabawę czytając was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, różni ludzie piszą na tym forum. Przynajmniej jest się z czego pośmiać. Ja też to przeżywałam długo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcncxlcxcvws
Zdesperowani młodzi onanisci. Poszukują tłustych kobiet do seksu,nawet wiek nie wazny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×