Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakłopotana strasznie......

problem z rozwiązaniem umowy...firma nie wywiązuje się.proszę wejdź

Polecane posty

Gość zakłopotana strasznie......

Mój problem polega na tym, że: podpisałam umowę z dostawcą internetu na 36msc. Wg umowy prędkość łącza powinna wynosić 1024kb/s lecz niestety o takiej można tylko pomarzyć. Zgłaszałam firmie że są problemy lecz po poprawkach prędkość jest wciąż tragiczna ok 200kb/s lub ciut większa np. do 600kb/s. Zapytałam pana z firmy czy jeśli zrezygnuję będę miała jakieś konsekwencje, więc jak to w życiu bywa odpowiedział, że tak a mianowicie cala opłata założenie instalacji( ok 250zł), ponieważ ja miałam promocje (1zł) + całkowity koszt wartości opłat z całego okresu umowy czyli 49złx36msc. Coś przebąkną o tym, że jeśli problemy będą często to dostawca rozwiąże umowę bez żadnych konsekwencji. Lecz widać, że tej firmie nie spieszy się do rozwiązania umowy z ich strony a ja nadal płacę za coś co praktycznie nie działa. A nie stać mnie na zerwanie umowy z mojej strony. Poradźcie coś jak mogę to rozwiązać bez konsekwencji lub jak przyspieszyć decyzję tej firmy o rozwiązaniu umowy. Nie stać mnie na płacenie kar. Nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udzielanie porad medycznych i prawnych przez kafe jest nielegalne. Jak Cie boli pipa to idź do ginekologa, jak Cię "rucha" provider, to idź do kancelarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×