Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chciałabym ale się boję

halens(quelle) czy ktoś zamawia, jak jest z rozmiarami?

Polecane posty

Gość chciałabym ale się boję

jw:) bo w bon-prox mają strasznie zawyżone:/ także u nich już nic nie zamówie (nie jeden przypadek taki był), a ost. sukienka zamówiłam 36 to przyszło to coś wyglądało jak worek o rozm. 40 co najmniej, może nawet na os. 42 by pasowało. a w halens jak jest? chce sobie właśnie sukienkę zamówić, nie wiecie jak jest z rozmiarami? czy są rzeczywiście takie jak być powinny, czy z zamieszczoną tabelą się zgadzają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uouououuuuuuuuuuu
nikt nie kupował nic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja własnie zamówiłam tam
bluzke. wybralam najmneiszy rozmiar i zoabczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiuam te paluszki
o to podziel się wrażeniami, czy taki jaki poinien być:) szkoda ze nie wuypowie się nikt, kto już coś zamawiał, no kurcze nie wierzę że nikt:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zawsze mozna wymienic
zamawialam tam kilka rzeczy... i z rozmiarowka jest roznie....spodnie zazwyczaj zamawiam tam rozmiar 40 ale ostatnie 40 jeansy byly za duze.. bluzki w realu nosze rozmiar 38 a w halensie zamawiam 36/38 lub jak pojedynczy rozmiar to 36 ale zdarzyl osie ze bluzka 36 byla za mala i wymienialam na 38... ubrania sa tam fajne, dobrej jakosci, nalezy sie trzymac zasady : zamawiac ubranie 1 rozmiar nizej. tylko ze halens sprzedaje ubrania roznych marek....next ,south itp i rozmiary w kazdej firmie sa rozne np spodnie next rozmiar 40 byly dla mnie za duze a firmy south 40 byla idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok dziękiiii
aha dzieki:) czyli w takim razie ta tabela nie jest taka w 100%? skoro różne rozmiary w ich katalogów są różne:P no nic zmierzę się wg tej tab. i zobaczę co wyjdzie, zupełnie nie wiem jaki rozm. zamówić jeśli chodzi o sukienkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę pomóc od lat zamawiam bieliznę rozmiary są nierówne, to rozmiarówka niemiecka, więc na większe kobiety mam 38 i tak łamane ...np.swetry zamawiam 36/38 pełne bluzki 38 natomiast sukienki już 40 a spodnium 40 - spodnie dobre , góra 2 rozmiary większa! czasem odsyłam nie ma sensu 1 sztuki zamawiać, zamawiam od lat bieliznę, wstrzeliłam się w rozmiar 36/38, tańsza niż u nas i jakość super! stroje kąpielowe, sukienki mają rewelacyjne...wyposażenie domu też.. wiem,że nie spotkam nikogo na ulicy w takiej samej rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojcccccccccccc;///////////////
o wow to całkowicie odmienna opinia;/ bo wszyscy mówią że raczej trzeba mniejszy rozmiar zamówić a Ty, że większy:/ kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 30 lat
Witam, zamawiałam spodnie 12.09.2011r. rozmiarówka zawyżona proponuje zamówić rozmiar mniejsze, przesyłka trafiła do mnie 19,09,2011r.Pozdrawiam i życze udanych zakupó, ja nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoneska
kasiu a z jakiej firmy zamawiałas,bo to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×