Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W prezencie dostalam

Termomix

Polecane posty

Gość W prezencie dostalam

Ktos ma jakies ciekawe SZYBKIE przepisy na obiady, ktore mozna zrobic w pol godziny po pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfg
moja kuzynka ma do tego ksiązeczke z przepisami i z tych przepisów gotuje szybkie obiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej książce jest dużo porad. oczywiście ja je modyfikuje po swojemu, m.in. redukuję wszelką chemię typu kostki rosołowe :) a szybki obiad? pomidorówka, piersi z kurczaka na parze, ziemniaki lub kuskus (to oczywiście poza termomixem), jedna z surówek (np. marchew z jabłkiem). albo zapiekanka na parze z sosem. możliwości jest multum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W prezencie dostalam
W tej ksiazce to wszystkie przepisy trwaja wiekiiiii. Ja chce takie na 20 min :/ i jesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee jakie wieki :P ja robię tę zapiekankę w 30 minut :P tyle, że zamiast kroić warzywa daję z mrożonki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sos pieczarkowy
uwielbiam thermomix wiem że żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sos pieczarkowy
dziś robiłam pyszne na ciepło i na zimno; Placuszki drożdzowe z jabłkiem 2 jabłka posiekać około 1min na 4 2i1/2 miarki mleka 2 jaja 2 łyżki oliwy 30g drożdży 300g mąki wymieszać 2 minuty Interwał dodać do jabłek i wymieszać łyżką odstawić na 5-10 inut i smażyć placuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam te placki, są pyszne :P tyle ze je piekę na teflonie bez tłuszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sos pieczarkowy
pączki robi się w mig ale nie mam przed sobą przepisu, faworki nie robiłam ale na pewno zrobię nie ma kłopotu z wyrabianiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elucha122313
Mam to urządzenie 3 lata. Na początku zabierałam się za jego uzytkowanie jak pies do jeża. Teraz nie wyobrażam sobie gotowania bez termomiksa. Wszystko robi sie szybko i wszystko sie udaje, nie ma żadnej ściemy, wreszcie stałam się super kuchareczką, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×