Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Grays77

DO CIĘŻARNYCH I MAM Z UK

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczyny. Mam małe pytanie do mam, które biorą lub brały w ciąży zestaw witami pregnancecare original firmy vitabiotics, biorę je od 3 tyg , aktualnie jestem w 8 tygodniu, to moja 3 ciąża, mam dwóch chłopców urodzonych w Polsce(12 i 8 lat) i brałam wtedy centrum materna, tutaj dopiero wczoraj zobaczyłam, że w zestawie znajduje się wit K, nie znam jakiegokolwiek zestawu wit który by zawierał tę wit, ale syntetyczne jej przekroczenie działa teratogennie i znajduje się na liscie leków w grupie D czyli najgorszej, ale na zestawie jest jednak napisane można brać od początku ciąży. Nie znalazłam tu innych witamin gdzie byłoby napisane można brać od poczatku więc kupiłam te. Zaczęłam brać gdyż od początku ciąży jestem osłabiona, wciaż zajady w kącikach ust i zimno na wardze co dawało oznaki, że w ograniżmie brakuje pierwiastków i witamin(mam 34 lata) i pytanie moje brzmi czy któraś z was brała też je od początku ciąży, ta wit K i wielka dawka wit d3 w składzie bardzo mnie niepokoją.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×