Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beatkaaa119922

hobby :D

Polecane posty

Witam wszystkich!! Jestem kolekcjonerką biletów komunikacji miejskiej interesują mnie bilety komunikacji miejskiej z Polski i zagraniczne Macie może jakieś takie w domu, walają się tam pewnie po kieszeniach lub po szafkach a mi by się one przydały. Jak byście mieli czas i ochotę wysłać mi te bilety i za tym powiększyć moją kolekcje było by mi bardzo miło jakby co mogę zwrócić te 1.55 za znaczek pocztowy Interesują mnie także bilety PKS PKP i bilety wstępu do rożnych miejsc mój zbiór mozna zobaczyć na www.bileciki.rox.pl jeśli znajdzie się ktoś chętny prosze o maila biletybeaty@wp.pl lub na gg 4813773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! Jestem kolekcjonerką biletów komunikacji miejskiej interesują mnie bilety komunikacji miejskiej z Polski i zagraniczne Macie może jakieś takie w domu, walają się tam pewnie po kieszeniach lub po szafkach a mi by się one przydały. Jak byście mieli czas i ochotę wysłać mi te bilety i za tym powiększyć moją kolekcje było by mi bardzo miło jakby co mogę zwrócić te 1.55 za znaczek pocztowy Interesują mnie także bilety PKS PKP i bilety wstępu do rożnych miejsc mój zbiór mozna zobaczyć nawww.bileciki.rox.pl jeśli znajdzie się ktoś chętny prosze o maila biletybeaty@wp.pl lub na gg 4813773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×