Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość firankowa firanka

Ile zazwyczaj u dziecka trwa katar?

Polecane posty

Gość firankowa firanka

Córka ma 10 miesięcy. Od ponad 2 tygodni ma katar, a tydzień temu doszedł katar ropny i kaszel. Byłam u lekarza i przepisała antybiotyk i syrop:o Słyszę tę zalegającą flegmę i dziecko mi ją odkaszluje. Gorączki brak, a płuca i oskrzela były czyste. Podaję już tydzień czasu i katar może trochę ustępuje, ale kaszel nadal trwa:o Ile czasu jeszcze? Czy to leki nie pomagają czy kaszel aż tak długo siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firankowa firanka
W temacie miało być o kaszlu tzn ile trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomozciew klopocie
To indywidualna sprawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataraktamoja
Moja mała też ma 10 miesięcy i miała kaszel i katar. Powiem Ci, że nos ma nadal cały zawalony, nic na to nie działa. Nie wiem jak go się pozbyć, a trwa już około tygodnia. Wcześniej też miała, ale jakoś samo przeszło. Ale kaszel ustąpił po TantumVerde - daję 3 razy dziennie (lekarka poleciła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmn

Polecam inhalator Baby w przypadku dzieci ale też osób dorosłych. Mnie najbardziej interesowała wielkość cząstki jak szukałam inhalatora do nas do domu. Tutaj lek jest tak przygotowany że ma szansę dolecieć w te najwęższe kanaliki w dolnych drogach oddechowych, po prostu jest dostatecznie drobny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najaa
Dnia 19.02.2019 o 14:23, Gość nmn napisał:

Polecam inhalator Baby w przypadku dzieci ale też osób dorosłych. Mnie najbardziej interesowała wielkość cząstki jak szukałam inhalatora do nas do domu. Tutaj lek jest tak przygotowany że ma szansę dolecieć w te najwęższe kanaliki w dolnych drogach oddechowych, po prostu jest dostatecznie drobny.

 

Świetny inhalator tez go mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×