Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamaolisia

Pomoc dla Oliwiera- Igora

Polecane posty

Gość mamaolisia

Witam Mam na Imię Oliwier Igor ,urodziłem sie 14 stycznia 2008 r. o godzinie 21:00, w szpitalu Specjalistycznym , im. A. Falkiewicza we Wroclawiu. Tu zaczyna sie moja niekończąca sie opowieść, Urodziłem sie przedwcześnie w 26 tyg ciąży, z masą urodzeniową 1100 g , w zamartwicy i z niedotlenieniem okołoporodowym otrzymując 1 pkt w skali Apgart. W wyniku obrażeń okołoporodowych doszło do wylewów wewnątrzkomorowych IVH / III/st, i leukomalację, oraz wentrykulomegalia(wodogłowie nieczynne). Lekarze nie dawali mi szans na przeżycie, ale ogromna chęć życia sprawiła,:( ,że po 3 miesiącach walki na oddziałach szpitalnych we Wrocławiu wyszedłem do domku. Przez dwa miesiące mój stan był skrajnie krytyczny byłem 53 dni na oddechu z respiratora. Mamusia nie raz słyszała ,że mogę umrzeć. Do 52 dnia życia byłem karmiony pozajelitowo, ale mamusia nie złamała się i cały czas za namową pielęgniarek mroziła mleczko , abym później mógł jej jeśc. PROSZĘ O POMOC , BYM MÓGŁ DALEJ SIĘ REHABILITOWAĆ. JEŻELI UWAŻACIE ŻE WARTO POMOĆ, ODDAJCIE NA MNIE SWÓJ 1% . WIĘCEJ INFORMACJI NA MOIM BLOGU www.oliwierigor.dzidzi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×