Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basiulka007

Mój chłopak jest alkoholikiem.

Polecane posty

Gość Iczi
Czytam tylko pare zdan . Uciekaj , ratuj swoje zycie . Uciekaj poki czas , poki nie jestes w ciazy . Zawsze , cale zycie bedziesz na drugim albo trzecim miejscu . Na pierwszym bedzie zawsze alkohol . Przestanie pic jak rozwali sobie watrobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAAAAAAAAAAA
Mam podobną sytuacje. Chłopaki pije olewa wszystko. Liczy sie tylko dla niego alkohol. Byl na leczeniu a nic to nie dalo. Ja postanowilam ze odchodze bo mam juz wszystkiego dosc. A najgorsze jest to ze kazdy z jego rodziny twierdzi ze to jest moja wina . Doszlo do tego ze ja chodze do psychologa bo nie wytrzymuje juz tego wszystkiego. A najlepsze rozwiazanie do kazdej dziewczyny ktorej chlopak pije jest odejscie mimo ze sie kogos kocha. Po prostu trzeba o sobie pomyslec a nie o alkoholiku bo to jest choroba na cale zycie i on jak nie bd mial silnej woli to sie nie powstrzyma od alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
A gdybys napisala tak -,, Alkoholik jest moim chlopakiem ,, . Jest roznica ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak 99% kobiet polecialas na bad boya to teraz nie narzekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sprzedasz swoje życie alkoholikowi, to już jesteś trupem za życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogyu10
Tratwa Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień ul. Beskidzka 8 43-460 Wisła tel: +48666030505 e-mail: tratwaosrodek@gmail.com www: https://leczenieuzaleznien.com/ Szybka i skuteczna pomoc osobom uzależnionym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cierpie

Mam ten sam problem. Trudno sie do tego przyznac. Moj chlopak jest bardzo przystojny , zawsze duch w towarzystwie , pomocny z  dobrym sercem ale niestety pije codziennie min 3 piwa. Jak jest impreza kazdy ma humorek po alkoholu ale on jest napity jak swinia. Jestesmy 3 lata ze sobom I wczoraj zerwalismy z powodu picia. Jestem zalamana nie wiem czy sobie poradze. Moje serce krwawi a zdrowy rozsadek sie cieszy. Pozdrawiam . Wiem jedno alko odbiera milosc I zaufanie. Kochalam go a balam sie z nim miec dziecko. Mysle ze sama ze sobom musze byc szczesliwa a potem pomysle o milosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aga

Jak też od 3.4 roku jestem z alkoholikiem. Na początku pił 3 piwa teraz 8 dziennie minimum i też go kocham i nie chce mieć z nim dzieci. Chcę i nie chce. Wiem ze ten związek mimo że kocham nie ma sensu a nie umiem bez niego żyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ansyka

Hej

ja wlasnie Zakonczylam prawie 3 letni zwiazek z alkoholikiem. Czlowiek z dobrej bogatej rodziny. Czlowiek ktory jak nie pil to byl dobrym czlowiekiem ale sie mylilam. 

Zaufalam mu , godzilam sie na wszystko jak jakas zaczarowana . Umial manipulowac i swietnie grac.

ale ja zaslepiona wybaczalam mu nawet wzielismy kredyt tzn Ja na nasze mieszkanie z ktorego zostalam wyrzucona.

traktowal mnie jak smiecia a ostatni dzien w ktorym to sie zakonczylo zabralam swoje rzeczy z asyscie policji bo mi ublizal i grozil. 

Teraz mam nauczke i nigdy tego bledu nie popelnie, wiec dziewczyny na prawde ludziom z problemem alkoholowym nie da sie pomoc jesli on sam nie bedzie chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

Mój ukochany  też jest 😣😣😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inchains

I mój... Ktos tu jeszcze wchodzi? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×