Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to i ja

Sprzedam ciuszki dla dziewuszki w rozmiarze 62 i 68 :)

Polecane posty

Gość ładne te ciuszki
ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do licytacji ... ciuszki są w bdb stanie a ja zbieram pieniążki na nowe ciuszki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppaap
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja o ja o ja hehehe
Jagoda a komu ty bys glupia fladro to kupila ?? Bartusiowi bys na nos zakladala !!: hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaamaaaaaaaa
Powodzenia... kurde ja sprzedaje dużo taniej jak Ty a nie idzie mi nic a nic sprzedaż :/ A żeby nie było to mam same ciuchy w idealnym lub w bardzo dobrym stanie, fajne i ładne ale tyle tego jest że się przebić u siebie nie mogę ( wrocław) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja o ja o ja hehehe Jagoda a komu ty bys glupia fladro to kupila ?? Bartusiowi bys na nos zakladala !!: hahahaha " przeciez jestem drugi raz w ciazy tepa babo! :D Musze dokupic troche ciuchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunino
malo komentarzy? masakra!!!ja mam tylko 50 ale sprzedaje po swoim dziecku wiec skad te komentarze amm miec????hurtem nie jade zawistna jagodo!na poczatku juz ciuszki chcesz kupowac?i to rozowe??taka pewna jestes dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda.. masz powiadomienia jakieś włączone ze pojawiasz sie wszedzie gdzie o Tobie piszą ? ;) maaaaaamaaaaaaaa mi nie zalezy na tym żeby ciuchy za wszelka cenę sprzedać.... ja ciuszki kupuje córkom nowe, wiec tez sporo na nie wydaje, a ze są w super stanie to nie chce ich oddawac prawie za darmo tylko chcialabym cos za nie kupic nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mało mam komentarzy dlatego ze jak poprzedniczka sprzedaję ciuszki po swoich dziewczynkach... nie jestem handlarą co to w lumpach kupuje i dalej sprzedaje.... także "moje" ciuszki są z "domowego pochodzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunino
to i ja przepraszam ,ze sie wcielam w Twoj topik ale czasem nerwy puszcza ogholnie nic do jagody nie mam...czasem nawet z sensem pisze ale jak juz pojedzie to az palce swierzbia!! ciuszki ladne wiec pewnie sprzedasz..powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapra aszammmm
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×