Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on 30 pomorze

Zonaty szuka mężatki

Polecane posty

Powiedz jej że tylko spróbujecie i że może by się wykazała trochę bo nie spełnia swojego obowiązku małżenskiego :P I że jak tak dalej będzie to Ty nie chcesz w ogóle z nią seksu a to jest podstawą do unieważnienia małżeństwa w kościele ;) Swoją drogą może to ze mną jest coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 30 pomorze
Dziękuję za na pewno szczere rady, ale nie w tej sprawie zgladałem na tę stronę. Uciekam - życzę udanego życia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jeszcze nigdy seksu nie odmowilam mojemu chlopakowi, no chyba ze naprawde zle sie czuje, moglabym nonstop to z nim robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze
daj gg, pogadamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatalne zauroczenie
autorze... nie trać nadziei i namiętnie szukaj kochanki jeżeli zona nie wie co traci. Tragedia... Jestem w podobnej sytuacji tyle, ze mój mąż w łóżku nie przejawia większej inicjatywy niż pozycja misjonarska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaaaaa
Tako facet jak autor, to skarb:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiasem mówiąc
mam podobny problem,tylko że z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma wyjścia...Tacy partnerzy to koszmar purytańskiego wychowania i dziwi mnie niezrozumienie tego wcześniej.Terapia wydaje mi sie spóźniona. Trzeba innego partnera, bo seksuolog tez moze nie dac rady.Nie udupiajcie sie w takich związkach.Libido to jedno a mózg to druga sprawa.Walczcie o swoje potrzeby, bo frustracja tylko pogłębi traumę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 30
Ja swojego męża o sex proszę już kolejny miesiąc :-( .... jestem bardzo zadbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menzulek
ona pomogę ci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik tej stacjii
Koleś pisze że chce znaleźć żonę nie dlatego żeby rozbijać komuś małżeństwo sam ma swoje tylko szuka mężatki która ma taką samą sytuacje. Niektórych ludzi nie da się ani na nic na mówić ani zmienić tak już jest. A wy mu tu morały prawicie, że to że tamto uwierzcie po jakimś czasie nie ma siły ani chęci już próbować i szuka się kochanki czy to takie straszne??? A dlatego szuka się mężatki żeby wszystko było jasne i układ czysty, ciężko zjarzyć forumowicze??? Wy powinniście w kościele za ministrantów robić a nie na forum erotycznym dawać rady. Tyle dziękuje amen pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wk...iona
Dokładnie! Dzisiaj przywiało tu masę nawracających... do kościoła kur a nie na forum marnować czyjś czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wk...iona
zostaw swoje gg/maila zainteresowana osoba chętnie się odezwie prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Jak was mąz najedzie, będzie jatka...:) Panny lub rozwódki sa bezpieczniejsze, a najbezpieczniej zapłacić profesjonalistce, ale tyś ubogi...cóż, kup żel albo wydłuż grę wstępną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik tej stacjii
ja to znam bo również jestem w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik tej stacjii
gg 42034360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on34 pomorze
misiuxyz@interia .pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi z Rzeszowa
Zgadzam sie z przedmówcami - też szukam, jeśli jakimś trafem znajdzie się tutaj mężatka z podkarpackiego to możemy się poznać GG: dwa 66 pięć 100 siedem wystarczy zostawić wiadomość, a napewno się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam kurwiki w oczach
O matko i córko.. Zamiast szukać kochanek ROZSTAŃCIE SIĘ jak wam nie pasuje. Żonka Ci będzie obiadki gotować , a Ty bd pieprzyć zdesperowaną mężatke. Nie podoba Ci się - rozstań się, nie komplikuj. Czy to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YellowPage23
Iwonka - szukam kochanka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię minetki
Witam wszystkich, ja też znam ten temat, mojej żonie odechciało się seksu drugi dzień po ślubie, a wczesniej to chciała dużo często i w różnych miejscach a mnie się to podobało. po slubie jej potrzeby to raz w miesiącu zaraz po okresie ,tak około 20 minut i po wszystkim potem już ochota jej odchodzi i tak ciągle.to trwa juz 13 lat ale teraz juz mam dosc, gdyby nie dzieci juz dawno bym sie rozstał. myslałem ze to ze mna jest cos nie tak i miałem kochanke , z nią było super ,moge wspominac długie maratony i takie chwile ze z żoną tego nigdy nie przezyje, rozstalismy się bo ona potrzebowała partnera już i na stałe a ja chciałem ratowac jeszcze nasz związek ale teraz widze ze to była strata czasu, jak związek jest nieudany to nie ma czego ratowac. szkoda czasu wiec znów szukam kochanki. powodzenia wszystkim lew gg 28854851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię minetki
Hej Iwonka , skad jesteś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak w temacie.
Czy to możliwe że zaraz po ślubie się jej "odechciało"? Czy tylko robiła wszystko żeby przed ołtarz zaciągnąć? Tylko po co?żeby się teraz męczyć? Szkoda słów... ps.nie koniecznie mężatki,byle dyskretne. 86r.slask@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan30 slask
i jak wyżej Panowie jakże bliska mi jest wasza filozofia. Ileż to ja się nagadałem, na prosiłem, na rozmawiałem jeśli tak mogę się wyrazić. Nic, ani drgnie, dwa trzy razy trafiło, potem powrót do przeszłości. 9 Lat małżeństwa, dwójka dzieci, szkoda, wspaniała kobieta, ale kochanka do bani. Czasami bym się cieszył jakby sobie kogoś znalazła i mnie uwolniła, Ja jestem tchórzem i nie potrafię. Przyznaję się bez bicia. Poznam mężatkę, nie chcę Panny której włączy się przycisk I'Love i po zawodach. Rozwódki też chcą się przytulać i szukają Pana na życie , a Ja po prostu chcę się bzyknąć i to porządnie. Dla Pań które napiszą zaraz że ze mną coś nie tak, wykluczyłem, co prawda nie jest to powód do dumy ale już raz nie wytrzymałem i jedna Pani mnie podeszła, tak dobrze czytacie. Jestem serwisantem komputerowym i jedna sekretarka z firm którą się opiekuje miała smaczek, na początku się broniłem, bo zawsze żona. Kiedyś jak to się mówi Pani wstrzeliła się idealnie i nie wytrzymałem. Było pięknie , cudownie , długo , często przez miesiąc. Pani wyjechała, z mężem do CHIN trochę mi daleko :). Czekam na propozycję, i poważne , kto wie co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest konkretny facet ! Oby kobiety jeszcze takie były ( a nie pisały że takie są ) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan30 slask
25294159 GG proszę o poważne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franciszekP I
ja tak mam żonaką -Ona fizycznie Fantazja NIC tylko do SEX-u a mentalnie kpl. dno! Nic nie dało rady..więc poszedłem na bok , na boki i mam co chce i ile chce!Łaski nie robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×