Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raz na zawsze

O BECIKOWYM

Polecane posty

Gość raz na zawsze

od stycznia tego roku zniesiono becikowe na pierwsze i drugie dziecko. Jeżeli urodziłyście po 1 stycznie 2011 i jest to Wasze pierwsze lub drugie dziecko to nic Wam sie nie nalezy!!!!! rząd nasz kochany tak nas wspiera w macierzyństwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaaaa
skąd takie informacje ? może link do jakiegoś wiarygodnego źródła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcieliscie PO to macie
:o emerytur tez nie bedzie, bo ida na pokrycie dlugu publicznego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz rząd to żenada
obiecywali zmniejszenie podatków, a podatki podnieśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piernicz że zniesiono becikowe ;) rodzę za niecały miesiąc i lekarz wypisał mi już zaświadczenie potrzebne do becikowego więc gdyby znieśli to by nie wypisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz na zawsze
gosiaczek zadzwoń do zusu sobie to sie dowiesz, linka nie moge znaleźć żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alumalu
NIe powinno byc w ogole becikowego.Rodzisz dziecko to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą po co to becikowe...kiedyś nie było i było dobrze,co ten tysiąc zł zmieni czy dwa dla ludzi o niskich dochodach skoro na dziecko wyda się tysiące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amen amen
Rząd nie powinien wspierać młodych mam pieniędzmi tylko żarliwą modlitwą, gdyż strawa duchowa jest ważniejsza niźli dobra doczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupoty gadasz
głupoty gadasz becikowe jest i nie pisz tego aby namącic ludziom w głowach.!!! pracuję w świadczeniach rodzinnych i chociazby dzis wystawiam decyzje na becikowe i nie gadaj głupot koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwneeee
jestem z krakowa i byłam w zusie i pani powiedziała że z nowym rokiem nie ma becikowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica gops
nie słucja sie kogos kto pracuje w ZUS , bo becikowe wypłaca sie przez organy typu GOPS, MOPS z budżetu państwa i ZUS-owi nic do tego nie znają widopcznie przepisów ja w tamtym tyg byłam na szkoleniu i nie ma żadnych zmian owszem ktoś tak rozkminiałm temat w telewizji , że planują - ale to tylko narazie plany nie wdrąża tego tak szybko musi isc projekt , potem to uchwalic itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica gops
i nie marwt sie jak moja poprzedniczka po fachu ja tez wystaiwłam juz kilka decyzji na becikowe po nowym roku i pytam sie siebie na wzajemn po gopsach skąd ta głupia plotka , że nie ma becikowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissicka
przeciez to nie zus płaci becikowe, to skąd tam mają niby o tym wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica gops
ZUS to niech sie zajmie lepiej swoimi sprawami swoja droga korespondencja administracyjna miedzy GOPS z ZUS heheh ZUS pisze do GOPS odpowiedz w ciagu 7 dni GOPS pisze do ZUS odpowiedz na 22 pisma z marca 2010 roku - otrzymałam 6 stycznia 2011 4 osoby których pisma dotyczyły umarły w tym czasie hehe masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdury,to dlaczego moja kolezanka dostanie becikowe ? a i dobrze rząd robi,nie będzie się szerzyć patologia,którzy robią dziecko by kase dostać.1000zł to nic w porównaniu z wydatkami więc równie dobrze może go nie być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amen amen Rząd nie powinien wspierać młodych mam pieniędzmi tylko żarliwą modlitwą, gdyż strawa duchowa jest ważniejsza niźli dobra doczesne. HAHA NIECH CI MODLITWA WYKARMI DZIECI Z PATOLOGICZNEJ RODZINY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×