Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

Tak się pytam bo już myślałam że jest niedozwolony na diecie nie wiem czy nie ma za dużo węglowodanów , mam nadzieję, że nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka33 jestem :) dopiero mam chwilkę na popisanie... ech zanudzę się tutaj... ja mam 25 kg do zrzucenia i mam zamiar 10 dni uderzeniówki... a co mi tam... kaca nie mam :) bawiłam się bez alko i było oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się wieczorem :) dziś kobitki mój pierwszy dzień z warzywkami :) ale się dziś ich objadłam na obiadek....kolacji nie ruszę! ciekawe jak to się jutro przełoży na wagę....co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja też obiadek głównie z warzyw, jutro wracam do białek. Muszę wrócić do 61kg do poniedziałku. Jak nie uda mi się do niedzieli to wracam do 5dni białek i 5 dni warzyw. Jestem po prostu załamana tym, że waga nie chce spadać.. Dziś jeszcze nie ćwiczyłam muszę się poruszać jeszcze i wieczorem może mężulka pomęczę trochę ;) zawsze to jakieś spalone kalorie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma jeszcze 4 dni z warzywami ale cieszę się z tego powodu bo dopiero teraz widzę jak bardzo mi ich brakowało....ja dziś tylko 15 min na rowerku, coś siły nie mam :( jakieś choróbsko chyba ma zamiar mnie złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu słodką masz córcię :) Mnie to leń złapał i trzyma ;) A warzywka smakują cudownie po takiej przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz dużo zdrówka leż i odpoczywaj! dzisiaj zrobiłam pizzę na obiad miałam zjeść pół ale wyszła taka dobra, że wrąbałam całą :o , dobrze, że taka raczej mała wychodzi ;) no i faktycznie teraz warzywa zdecydowanie lepiej smakują ja już nawet ich nie solę żeby czuć lepiej smak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATA 40
Chętnie oddam za darmo ksiązki dr Dukana "Metoda dr Dukana" oraz "Nie potrafię schudnać- dla Polaków" oraz torebkę skrobii kukurydzianej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też troszkę mniej , powiedzmy niecałe pół kg :) super Martynko, naprawdę nie możemy się tak szybko łamać!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, nie można się poddawać :) Pewnie to jakaś pizza otrębowa z dozwolonymi składnikami i bez żółtego sera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca poczatkujaca dukanka
Witajcie dziewczyny! Mam do Was poytanie, otóz jestem od 12.01 na dukanie. Teraz juz w II fazie. Ogólnie jest ok, nie mam większych problemów. Jedynie co to to ze waga troche stoi w miejscu.....nie wiem dlaczego Mam pytanie...troche nietypowe...jak jest z alkoholem w diecie? wiem ze piowo odpada całowicie ale dzisiaj mam wielką impreze rodzinna i wiem ze jak nie wypije chocby jednego kieliszka na zdrowie zaraz zaczną się spekulację co sie ze mna dzieje / ze pewnie w ciązy albo nie wiadomo co, ni e chce mi się kazdemu tłumaczyc swojej diety - to nie ich sprawa/ Powiedzcie mi czy wypicie alkoholu /np. wódki/ całkowicie niweczy nasze starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca poczatkujaca dukanka
podnosze..:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkohol jest zabroniony w diecie ...ale czy niweczy wszystkie starania? raczej nie . sama na imieninach wypiłam 3 kieliszki szampana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski, właśnie wróciłam do żywych... zero wyjazdów nic never again... jestem tak zmęczona że szok... rowerek i waidera dalej męczę :) a u was czytam postępy wagowe :) tak trzymać laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mojego maluszka to cukier w krwi w normie... za to fosforu ma za dużo... ech... ma jeść więcej warzyw i owoców, a mniej jogurtów i przetworów mlecznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się z mężem założyłam że ja szybciej schudnę niż on przytyje :) ona ma 15 kilo przytyć a ja 15-20 schudnąć... jestem ciekawa które z nas będzie szybsze... tylko że on ma zakazane kebaby i inne fast foody... ma to zrobić normalnie jedząc... lenauk nie martw się mężem... mż to dobra dieta ale wraca się do chleba i innych przetworów mącznych szybko i jojo gotowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu mężowi też przydałoby się przytyć :) niedowagę ma ale jemu z tym dobrze! tak twierdzi.... Ola dobrze że z maluchem wszystko ok pewnie kamień spadł Ci z serca Lena super że obwody tak Ci lecą ;) co tam waga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia niby oki tylko ten fosfor... ech dieta znowu u małego... jak tu 2 letniemu dziecku odmówić jogurtu czy kabanoska?? jak on tak uwielbia... muszę jakieś zamienniki znaleźć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki ja po 10 dniach uderzeniowki waga 3.6kg mniej ciesze sie bardzo co prawda mialam zalozenie ze z 4 bedzie z przodu :-) ale jest oki ... dzis pierwszy dzien PW az sama niewiem co tu zjesc hehe kupilam kapuste na golabki ale niechce mi sie dzis robic moze pozniej bede mialam wiecej motywacji albo przeloze je na jutro czytam Was na bierzaco mniej sie udzielam poniewaz mam w domu epidemie maz chory od niedzieli a corcia wczoraj sie rozchorowala teraz spi wiec mam chwilke :-) olaskr kochana troche sie przestraszylam jak napisalas ze musisz synusiiowi ograniczyc nabial bo moja tez by tylko danonki i wszystko co mleczne a jakie mial objawy ? wiem wiem ze pisalas wczesniej tylko nie moge znalez na ktorej to bylo stronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia1986 mój mały dużo pije... i jest to właśnie spowodowane tym fosforem chyba.. zrób jej morfologię to wyjdzie napewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio moja mala tez strasznie duzo pije kurcze narazie musi wyzdrowiec ale skierowanie nam dala wczoraj lekarka na mocz i morfologie bo dawno nie miala robionych badan kurde teraz bede zyla w lekkim stresie a oprocz tego picia czys jeszcze sie to objawia bo mala tez mi sie strasznie poci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mojemu dziecku nigdy nie dawałam żadnych wędzonych wędlin, kiełbasy nigdy ani parówek, smażonego też nie dostaje. Warzywka uwielbia, zwłaszcza "frytki" czyli po prostu krojone w zapałkę paprykę (bez skóry) marchewkę gotowaną lub surową, kapustę pekińską, fasolkę szparagową. Zupy warzywne mógłby jeść 3 razy dziennie, a z mięsa uwielbia drobiowe kotleciki (oczywiście pieczone nie smażone), gotowane mięsko też lubi, zwłaszcza w formie małych kuleczek pulpecików no i ryby. Wszystko minimalnie solę, dodaję sporo ziół i bardzo mu smakuje, zwłaszcza jak sam je z kolorowego talerzyka swoim widelcem. Z owoców kocha mandarynki, tylko ja obieram wszystkie błonki :) Dziewczyny jak podacie w atrakcyjny sposób warzywa, to jestem pewna że dzieciaki chętnie zjedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz do którego ja chodzę z małym zawsze pyta czy się synek bardzo poci, bo jeśli tak, to może być przedawkowanie witaminy D. Monika, nie martw się tylko dla pewności sprawdź czy wszystko ok :) może masz za ciepło w mieszkaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLACZEGO FACECI Z NIEDOWAGĄ
tak lubią morświny? zastanawiam się od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×