Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość od jakiegos czasu sie zastanaw

Szycie ubrań zamiast kupowania w sklepach-co myślicie?

Polecane posty

Gość gość
Ja zawsze kupuję tkaniny u www.mark-arko.pl/, szyję potem sama ubrania albo niosę tkaniny do krawcowej, to dużo fajniejsza sprawa niż kupowanie gotowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie głupie rozwiązanie, ale wszystko zależy też jak dużo ma się czasu na szycie, na chęci, z kasą nie jest źle i na pewno prędzej czy później umiejętność szycia się przyda... Do tego jeszcze mimowoli można zainteresować się modą. Buduje cierpliwość. I tak jak dziewczyny wspomniały to zazwyczaj jest dobre rozwiązanie na osoby co noszą bardzo małe lub bardzo duże rozmiary. Ja niestety nie mam na razie jak szyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie super sprawa! Jak sama sobie uszyję, to mam pewność, że nikt nie będzie miał takiego samego ubrania, co ja :D Dawno nic nie szyłam, ale teraz czekam na przesyłkę z nową maszyną z Łucznika <3 Jakby ktoś chciał kupić to dodaje link do kodu rabatowego na ich maszyny, znalazłam na ich fb i sama skorzystałam przy zakupach :) https://galerialucznik.pl/client-rebate.php?discount_code=367GS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sporo szyje, to jest bardzo praktyczne i fajne jest to że nikt nie będzie miał takiej samej rzeczy jak my. Znalazłam sobie dobry sklep z materiałami https://tkaninki.com/ i jak mam tylko wolną chwilę to coś tworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My shades, Dior, my pants, velour Create, explore, expand, conquer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I waited, in line, return, refine The new, design, it's time, to shine To shine, to shine, to shine, to shine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkazmieta
Szyć nie szyję - kupuję gotowe . Tyle że lubie mieć coś "unikalnego" więc oddaje zwykłe ciuchy do hafciarni i stają się po prostu niezwykłe. Cekiny, dżety - macie dziewczyny duże pole do popisu. Może spodoba Wam się tak jak mi :P polecam Haft Komputerowy Ślęzak. Ciuszki zawsze wychodzą tak jak chcę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iscwstroneslonca
@malinkazmieta Popieram Twój pomysł . Ja też oddawałam swoje "zwykłe" ciuszki do hafciarni..o dziwo też do Hafciarni Ślęzak haha . Robię tak od dłuższego czasu i jestem szczęśliwa że szansa na to że spotkam kogoś tak samo ubranego jest równa szansie na wygraną w lotto ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantaasydreamer
Ja robiłam ostatnio laserografikę na spódnicy i wygląda mega mega mega! Nie wiedziałam czy wyjdzie tak jak chcę ale o dziwo się udało. Oczywiście nie sama hahahah . Jak coś to łapcie linka : http://www.hafciarnia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkazmieta
@iscwstroneslonca Grunt to wybrać odpowiednią hafciarnię prawda? :) Powoli chyba wpadam w jakiś nałóg "zdobienia ubrań" bo gdybym mogła to oddałabym wszystko co mam hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro planujecie zająć się szyciem ubrań to będziecie musieli wyposażyć się w odpowiednią ilość tkanin i dzianin. Co do dzianin to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.luxpol-bis.pl, która zajmuje się ich produkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że rzeczy szyte na zamówienie zawsze będą bardziej wartościowo. Dodatkowo lepiej będziesz się w nich czuła, bo są krojone na Ciebie. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego to polecam suknie od Sylwii Romaniuk - tworzy cuda. A jakościowo rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Też uważam, że szycie ubrań to świetna opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do dodatków krawieckich to ja zaopatruję się w http://www.bottonex.pl/ Piękne rzeczy tam dostaniecie, mają dobry wybór, oryginalne guziki, tasiemki, aplikacje itp. Jakbyście szyły zawodowo to firma wykonuje produkty z logo klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkaa

ja jestem na tak! szyję od kilku lat, odkąd dostałam od męża swoją pierwszą maszynę Łucznika Amelię ❤️ sporo nauczyłam się za młodu od babci a teraz pomagam sobie filmikami na Youtube, czy z forum i bloga przepisnaszycie.pl oraz innych - jest to moja pasja i jestem ogromnie szczęśliwa jak mogę zasiąść do maszyny i uszyć coś dla siebie bądź członków mojej rodziny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katlyn1

też szyję na maszynie od Łucznika i cieszę się, że aspa electro podjęła sie tego i dalej pielęgnuje wieloletnią tradycję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadzia30

ja jestem na tak! nauczyłam się szyć za dziecka i teraz sobie nie wyobrażam, żeby było inaczej chociaż wiadomo, że od czasu do czasu coś w sklepie kupię 😉 a tak na co dzień szyję sobie na mojej kochanej Helence od Łucznika i rozwijam się dalej - piękne uczucie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×