Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwemn

Jaką pijecie kawę?

Polecane posty

Gość qwemn

Pytam z ciekawości. Ostatnio przeglądałam allegro i zaciekawiła mnie różnorodność kaw. Jest tyle różnych i być może smacznych i ciekawych w smaku. W jakiej kawie gustujecie? U mnie w domu od dawna rządzi tchibo family. Może najwyższy czas zamienić ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto jak nie ja
Witam. U mnie pije się rozpuszczalną Nescafe a czasami lubię sobie wypić nescafe creme.Moja mama natomiast pije Mc cafe czerwoną w tych próżniowych opakowaniach.Podobno jest lepsza od tej w zwykłym. Piłam tez Douwe Egberts czarną rozpuszczalną i nie powiem żeby była zła. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfg
jacobs kronung

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Z Carrefoura. Dokładnie Carrefour Corse (arabika w saszetkach do Philipsa Senseo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Douwe Egberts ostatnio:) polecam z tanszych Nescafe Parisien - lekka i pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiiooiijjjjn
A ja kupilam sobie pod choinke ekspres na kapsulki lavazza a modo mio, przyszedl dzisiaj, zrobilam latte i jest pyszne, jak z kawiarni costa, szkoda ze juz tak pozno bo wyprobowalabym jeszcze inne smaki, w zestawie byly 24 kapsulki z roznymi rodzajami kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ulubione kawy to....
Lavazza Rosa i Czarna oraz Saimaza Mezcla i Desert Cafe Markus przepyszne kawy ;) no i alvorada wiedeńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala jula
Pedros active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku, jakie okropne...
a ja nie piję kawy w ogóle... uwielbiam zapach kawy, ale nie jest ona przyjazna dla mojego żołądka :( nawet pracowałam jakiś czas w kawiarni, ale kawy nie tykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoszka kawoszka
jeśłi tchibo to exclusive, a nie żółtą family (i najtańszą na rynku, ale cena a gust/smak to dwie różne sprawy). Moja bratowa miesza tchibo exclusive z jakobsem kronung i taka mieszanak jej dopiero wchodzi. Kawy ze sklepów kawowych, mielone na miejscu - te są ok. nawet w zwtyłym sklepie tchibo, albo w Kawy i herbaty Świata, czas an herbate itp. itd. Rozpuszcalna - nescafe crema - z delikatna pianką. Douwe egberts gold - smaczna. Davidoff zółty - mmmmm... pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trhsfjyf
maxwell house szybko rozpuszczalna nie lubie nescafe tej zwyklej bo jest kwasna :o od czasu do czasu kupuje jakas w ziarenkach i robie w expresie przelewowym, ale to juz rozne smakowe wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojio
maxwell house rozpuszczalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica7777
bla bla bla, blablablablabla, bla, blabla ,blabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavazza espresso
Kupuje w ziarnach miele i parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidoff - faktycznie, uwielbiam, tylko rzadko kupuje, u nas prawie nie ma w sklepach. I do tego papieroske Davidoff (w czarnym opakowaniu), mmm, super, pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×