Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ola2424

Salon kosmetyczny

Polecane posty

Witam Ukończyłam szkołę policealna o kierunku technik usług kosmetycznych. Otrzymałam świadectwo z dobrymi ocenami ale nie przystąpiłam do egzaminu zawodowego. Chce otworzyć salon kosmetyczny i w nim pracować. Czy to jest w ogóle możliwe ? Czy muszę ukończyć kurs kosmetyczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
No właśnie nie wiem. Może i by nie było problemu. Masz dokument że ukończyłaś szkołę kosmetyczna ale nie masz tytułu hmmmm trudna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radze pomagam
zdaj egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko do egzaminu mogę dopiero przystąpić w przyszłym roku :( a mam teraz do dyspozycji wolny lokal. i nie wiem co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem ale chyba
możesz pracować jako pracownica, swojego chyba ci sanepid nie puści. Dlaczego nie podeszłąś skoro miałaśdobre oceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety sama jestem
na tym kierunku i nam pani od pracowni mowila ze w 2011 wchodzi taka ustawa, ze wlasny gabinet kosmetyczny mozna otworzyc majac dyplom-czyli trzeba miec zdany egzamin, do tej pory mozna bylo jeszcze nie miec tego egzaminu, a teraz juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiiaaaaaaaaaaia
Salon kosmetyczny może otworzyć nawet kominiarz ale pod warunkiem że zatrudni pracowników z wykształceniem. A tu to nie wiem. W sumie świadectwo ukończenia masz. Musisz się zapytać kogoś w urzędzie pracy. Najlepiej zapisz się na kurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie mogłam się wstawić na Egzamin :( Mam świadectwo z dobrymi ocenami i mam parę certyfikatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N I E Z A L E Ż N A
jestem tez po tym kierunku kochana nie mozesz pracowac w tym zawodzie ani co wyzej otworzyc salon nie majac tego papierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeyonceKnowlessss
[URL=http://www.geloo.pl/start/23640435/auction/br itney_spears_believe_50_ml_edp_d_23153564.html ]twoja treść w linku polecam super stronke gdzie mozna za kilka zł a nawet groszy kupic markowy sprzet, perfumy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×